Najemca:

Perfect Clean

Perfect Clean działa na rynku od 1996r. Dewizą towarzyszącą firmie od początku działalności jest zapewnienie kompleksowej oferty i najwyższej jakości usług pralniczych na polskim rynku. Pierwsze pralnie uruchomione przez Perfect Clean miały charakter osiedlowy. Obecnie pralnie dostępne są w wielkopowierzchniowych obiektach handlowych.
Sieć rozwija się za pośrednictwem placówek własnych oraz franczyzowych. Są to ekspresowe pralnie chemiczne wykonujące usługę czyszczenia odzieży w czasie 90 minut. Dzięki wyposażeniu pralni o największym natężeniu ruchu w system automatycznego wydawania odzieży, skrócony został czas obsługi klientów, gdyż odbiór wyczyszczonej odzieży odbywa się automatycznie, po włożeniu przez klienta karty magnetycznej do czytnika.

Dzięki uruchomionemu w 2003 roku Centrum Czyszczenia i Renowacji Skór Naturalnych oferta Perfect Clean została poszerzona o kompleksowe usługi czyszczenia, renowacji, farbowania i impregnacji wszystkich rodzajów skór. Usługi czyszczenia i renowacji odzieży skórzanej dostępne są dla klientów wszystkich placówek Perfect Clean, a także pralni współpracujących.

Firma:

Status sieci:

obecna/aktywna

Data rozpoczęcia:

1996-12-01

Typ najemcy:

  • pralnia

Średnia powierzchnia sklepu:

60 m2

Liczba wszystkich lokali:

24

Liczba lokali MRS:

23

Franchising:

TAK

Wyspy handlowe:

NIE

Scroll to Top