PARTNERZY PORTALU

Leroy Merlin dostarczy paczkę w dniu złożenia zamówienia

Firma Leroy Merlin Polska przyspiesza szybkość realizacji dostaw zamówionych produktów dla domu i ogrodu. Operator rozpoczął współpracę z firmą X-press Couriers, tym samym umożliwiając realizację dostawy paczek już w dniu złożenia zamówienia.

Firma Leroy Merlin, jako pierwsza spośród działających na polskim rynku dystrybucji produktów i usług dla domu i ogrodu (DIY), dodała innowacyjną usługę w obszarze dostaw, tak zwanej ostatniej mili.

Obecnie usługa dostępna jest w 9 sklepach sieci, co przekłada się na dostęp do niej dla szerokiej grupy klientów, zamieszkujących między innymi Warszawę, Kraków, Poznań, Łódź i część konurbacji górnośląskiej.

– Dostępność tego rodzaju szybkiej dostawy uzależniona jest od miejsca dostawy, weryfikowanego przy pomocy kodu pocztowego, a w ramach usługi możliwe jest wysłanie paczki do 31,5 kg o maksymalnych wymiarach 120x60x60 cm, co również weryfikuje specjalny algorytm na stronie internetowej – komentuje nową usługę Tomasz Wcisło, Senior Menedżer ds. Współpracy z Dostawcami.

68 sklepów Leroy Merlin w Polsce

Obecnie w Polsce sieć sklepów stacjonarnych Leroy Merlin liczy 68 sklepów. Z uwagi na duże zainteresowanie i widoczne potrzeby klientów, w zakresie szybkości dostaw, Leroy Merlin planuje w przyszłości dalszy rozwój tej usługi obejmując kolejne lokalizacje.

– Badania jasno pokazują jak niezwykle istotnym elementem, wpływającym na całość doświadczenia zakupowego klienta, jest dostawa. Z tego względu stale wzmacniamy obszar logistyki ostatniej mili i szukamy nowych, lepszych rozwiązań, czego przykładem jest nasza współpraca z X-press Couriers – podsumowuje Tomasz Wcisło.

Facebook
LinkedIn

Informacje partnerów portalu

Najemcy

wyposażenie wnętrz
68 lokalizacji
Leroy Merlin to francuska sieć oferująca materiały budowalne oraz artykuły wyposażenia wnętrz. W sieci Leroy Merlin można wyróżnić trzy rodzaje…
Baza danych

Firmy

Firma Leroy Merlin rozpoczęła działalność w roku 1923 we Francji. Od 1979 została stowarzyszona z rodzinną grupą finansową Association Familiale…
Baza danych

Najnowsze informacje

Scroll to Top

Informacje

Projekty

Najemcy

Firmy

Informacje

Projekty

Typ obiektu

Liczba miejsc parkingowych

Liczba lokali

Status Inwestycji

Powierzchnia GLA w m2

Województwo

Najemcy

Typ sieci

Liczba wszystkich sklepów

Firmy

Typ firmy