PARTNERZY PORTALU

Wittchen stracił ponad 25 proc. przychodów

wittchen-manufaktura

Spółka Wittchen, właściciel sieci sklepów z galanterią skórzaną, zanotował w IV kwartale 16 proc. spadek przychodów rok do roku. Wyniosły one, w segmencie detalicznym, 59,4 mln zł.

W okresie styczeń-grudzień sprzedaż detaliczna wyniosła 183,4 mln zł, czyli o 21 proc. mniej w ujęciu rok do roku.

Skonsolidowane przychody ze sprzedaży (łącznie wszystkie segmenty: detaliczny, B2B i inne) spółki Wittchen w IV kwartale 2020 roku wyniosły 75,7 mln zł. To spadek o 27 proc. rok do roku. W okresie od stycznia do grudnia łączne przychody wyniosły 210,6 mln zł. To o 26 proc. mniej niż w analogicznym okresie 2019 roku.

Wittchen ma ponad 100 salonów stacjonarnych

Wittchen S.A. jest wiodącym na polskim rynku sprzedawcą luksusowych dodatków i akcesoriów skórzanych. Prowadzi także sprzedaż obuwia i odzieży skórzanej oraz akcesoriów podróżnych. Firma została założona w 1990 roku przez Jędrzeja Rafała Wittchena, który zarządza nią wraz z żoną Moniką.

Stacjonarna sieć sprzedaży detalicznej obejmuje ponad 100 sklepów i wysp Wittchen. Spółka uruchomiła również serwis internetowy w nowej responsywnej odsłonie (RWD). Nowa wersja serwisu oprócz podstawowej funkcjonalności pozwalającej na pełne dostosowanie prezentowanych treści do różnych wersji urządzeń mobilnych zwiększa także funkcjonalność i wydajność sklepu internetowego.

Facebook
LinkedIn

Informacje partnerów portalu

Najemcy

dodatki modowe
Lokalizacji: 86
Firma Wittchen została założona w 1990 roku przez Jędrzeja Wittchena. Wittchen posiada rozległą sieć własnych salonów firmowych i stoisk patronackich…
Baza danych

Firmy

Wittchen to właściciel sieci sklepów z galanterią skórzaną. Firma Wittchen została założona w 1990 roku przez Jędrzeja Wittchena. Na koniec…
Baza danych

Najnowsze informacje

Scroll to Top

Informacje

Projekty

Najemcy

Firmy

Informacje

Projekty

Typ obiektu

Liczba miejsc parkingowych

Liczba lokali

Status Inwestycji

Powierzchnia GLA w m2

Województwo

Najemcy

Typ sieci

Liczba wszystkich sklepów

Firmy

Typ firmy