PARTNERZY PORTALU

Nowa galeria handlowa w powiecie myślenickim

Galeria Czarny Lew

Nowy obiekt handlowy przy trasie Lubień-Myślenice. 20 lutego br. ruszyła nowa galeria handlowa w powiecie myślenickim. Inwestorem obiektu o nazwie Czarny Lew jest spółka Valdi +. Galeria powstała w miejscu dawnego hotelu w miejscowości Pcim.

Nowa Galeria Handlowa ma 3,5 tys. mkw. powierzchni handlowej. Powstała w miejscu, gdzie wcześniej przez wiele lat działał hotel i dyskoteka Czarny Lew. To pierwsza galeria na terenie wiejskim w powiecie myślenickim.

Obiekt jest w trakcie komercjalizacji, ale w dniu otwarcia do użytku klientów oddano już market spożywczy Lewiatan i sklep sieci Pepco. Najemcami obiektu są ponadto piekarnia, kwiaciarnia, restauracja, gabinet kosmetyczny, salon optyczny oraz butiki z odzieżą.

3,5 tys. mkw. nowej powierzchni handlowej w powiecie myślenickim

Obiekt ma formułę trzypoziomowej galerii połączonej z retail parkiem. Na najwyższej kondygnacji obiektu ma powstać hotel. W sąsiedztwie galerii znajduje się parking na 150 samochodów i samoobsługowa myjnia samochodowa.

Inwestorem projektu jest rodzinna firma Valdi+ z Pcimia.

Przypomnijmy, w powiecie myślenickim działa już Galeria Dekada oraz Galeria Myślenicka – obie ulokowane w sąsiedztwie dworca PKS.

Facebook
LinkedIn

Informacje partnerów portalu

Projekty

Galeria Czarny Lew
galeria handlowa
3 500 m2
Galeria Czarny Lew w Pcimiu to powstały na terenie dawnego hotelu obiekt handlowo-usługowy. Galeria działa w formule z retail parkiem.…
Baza danych

Najnowsze informacje

Scroll to Top

Informacje

Projekty

Najemcy

Firmy

Osoby

Informacje

Projekty

Typ obiektu

Liczba miejsc parkingowych

Liczba lokali

Status Inwestycji

Powierzchnia GLA w m2

Województwo

Najemcy

Typ sieci

Liczba wszystkich sklepów

Firmy

Typ firmy

Osoby

Opcje