PARTNERZY PORTALU

Netto otwiera kolejny sklep we flagowym formacie 3.0

netto-pruszkow

Nowy sklep Netto został otwarty 25 lutego w Pruszkowie. Nowa placówka została zbudowana zgodnie z formatem 3.0 – flagowym modelem Netto.

Sklepy powstające w myśl tej zasady są przestronne i nowoczesne, a ich wystrój nawiązuje kolorystyką i klimatem do popularnego stylu skandynawskiego.

– Sklep w Pruszkowie to kolejne nasze otwarcie w tym roku – mówi Janusz Stroka, prezes Netto Polska. – Pod koniec stycznia zaprosiliśmy klientów na zakupy do nowej placówki w Oświęcimiu, a w kolejnych miesiącach planujemy dalsze otwarcia w miastach w całej Polsce. Nasz model 3.0 został opracowany z myślą przede wszystkim o komforcie kupujących, którym pragniemy zapewnić nie tylko bogaty asortyment produktów w przystępnych cenach, ale także miłą atmosferę podczas robienia zakupów. Od samych klientów wiemy, że nowy format spotyka się z bardzo pozytywnym przyjęciem, co nas niezwykle cieszy, ponieważ pokazuje, że przyjęta przez nas strategia rozwoju jest słuszna.

W związku z pandemią Covid-19 wszystkie sklepy Netto funkcjonują zgodnie z wszelkimi obostrzeniami i zasadami bezpieczeństwa. Placówki wyposażone są w środki ochronne zabezpieczające zarówno klientów, jak i pracowników. Nowy sklep Netto w Pruszkowie jest zlokalizowany przy ulicy Poznańskiej 18.

Facebook
LinkedIn

Informacje partnerów portalu

Najemcy

artykuły spożywcze
Lokalizacji: 386
Netto to sieć handlowa, która w ciągu 25 lat swojej obecności na polskim rynku, wypracowała pozycję jednego z największych sprzedawców…
Baza danych

Najnowsze informacje

Scroll to Top