scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

Centrum Handlowe Sekunda przygotowane do otwarcia

centrum-handlowe-sekunda-jedrzejow-wizualizacja

13 tys. mkw. nowej powierzchni handlowej i około 40 sklepów – tak będzie wyglądało nowe centrum handlowe, które niebawem ruszy w Jędrzejowie. Obiekt o nazwie CH Sekunda zostanie otwarte w połowie maja.

Za koncepcję komercyjną obiektu oraz jego wynajem odpowiada firma Mallson Polska. Centrum jest obecnie prawie w całości wynajęte. Wśród najemców są takie sieci jak m.in.: jedyny w regionie sklep sieci Lidl, Jysk, Sinsay, CCC, Martes Sport, Kaes, Pepco, Action, TEDi, Media Expert, Smyk, Rossmann, Vision Express, Kakadu, Big Star, Inmedio czy Diverse.

Obiekt wyróżnia się formatem. Połączenie konceptu galeryjnego z wygodnym pasażem oraz parku handlowego, zapewni mieszkańcom Jędrzejowa i okolic szeroką ofertę nowoczesnej przestrzeni zakupowej, usługowej i gastronomicznej.

W maju rusza CH Sekunda w Jędrzejowie

Centrum Handlowe Sekunda jest zlokalizowane u zbiegu ulic Reymonta i Armii Krajowej. W pobliżu znajdują się osiedla mieszkaniowe, park miejski, stadion Klubu Sportowego i dworca PKP i PKS oraz szkoły i państwowe instytucje. Dodatkowym atutem projektu jest bliskie sąsiedztwo stacji paliw, myjni samochodowej oraz stacji kontroli pojazdów. Do dyspozycji klientów zostanie oddany parking na ponad 300 miejsc.

Centrum Sekunda w Jędrzejowie będzie piątą co do wielkości galerią handlową w województwie świętokrzyskim.

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na każdym etapie powstawania i funkcjonowania nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo na rynku nieruchomości handlowych, w szczególności ocenę potencjału oraz rentowności projektów, komercjalizację centrów i parków handlowych jak również obsługę ich sprzedaży. Mallson Polska współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi inwestorami.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
PULS RYNKU
SCF DATABASE

Projekty

galeria-sekunda-jedrzejow-mallson
galeria handlowa
13 000 m2
Centrum Handlowe Sekunda mieści się w atrakcyjnej lokalizacji u zbiegu ulic Reymonta i Armii Krajowej. W pobliżu znajdują się osiedla…
Baza danych

Firmy

mallson-logo ok
retail agency
Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na poszczególnych etapach powstawania projektów nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo…
Baza danych
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

Codzienny newsletter kierowany jest do profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów oraz dostawców nowoczesnych usług i technologii dla rynku retail

* indicates required