Primark wchodzi do Poznania. Jest oficjalna data

primark-sklep-zewnatrz

Primark otwiera sklep w Poznaniu 6 maja w czwartek.

Po sukcesie, jakim okazało się być otwarcie pierwszego sklepu w Polsce, w Galerii Młociny w Warszawie w ubiegłym roku, Primark kontynuuje rozwój swojej sieci i otwiera drugi sklep na polskim rynku w Posnanii. W sklepie o powierzchni 3,500 mkw. klienci będą mogli cieszyć się niesamowitą modą Primark dostępną na dwóch piętrach.

– Cieszymy się, że możemy zaoferować klientom z Poznania słynną modę i ceny Primark. Nie moglibyśmy wymarzyć sobie lepszej lokalizacji dla naszego drugiego sklepu w Polsce. Nasz nowy zespół jest gotowy na bezpieczne powitanie klientów w sklepie, aby mogli oni kupić nasze ubrania na nowy sezon, jak również odzież z kolekcji podstawowej, a wszystko to w niesamowitych cenach – powiedział Maciej Podwojski, Area Manager na Polskę, Słowenię oraz Czechy.

– Otwarcie sklepu Primark w Posnanii to wspaniała wiadomość dla centrum handlowego i naszych klientów. Jako rosnąca międzynarodowa marka modowa, Primark jest doskonałym uzupełnieniem listy najemców Posnanii – dodaje Marek Ćwiek, Dyrektor Centrum Handlowego Posnania.

Prawie 400 sklepów w 13 krajach

Nowy sklep, który stworzył ponad 230 miejsc pracy dla lokalnej gospodarki, będzie jednym z ponad 390 sklepów Primark zlokalizowanych w 13 krajach. Marka zyskała popularność zarówno wśród fanów mody, jak i osób poszukujących najlepszej wartości, dzięki szerokiej ofercie ubrań, akcesoriów i artykułów gospodarstwa domowego dla kobiet, mężczyzn i dzieci w korzystnych cenach.

Klienci z Poznania mogą spodziewać się nowego asortymentu z kolekcji wiosna/lato, od trendów na nowy sezon po artykuły codziennego użytku oraz nowe ekscytujące linie licencyjne z motywami Disneya i Pineapple. Sklep będzie oferował rosnącą gamę produktów Primark wykonanych z materiałów pozyskiwanych w sposób zrównoważony, w tym organicznych oraz pochodzących z recyklingu, dostępnych pod marką Primark Cares. Wynika to z przekonania Primark, że zrównoważona moda powinna być dostępna dla każdego.

Facebook
LinkedIn

PARTNERZY PORTALU

Informacje partnerów portalu

Projekty

galeria handlowa
100 934 m2
Posnania jest największym centrum regionalnym w Wielkopolsce i obejmuje swym zasięgiem blisko milion mieszkańców.
Baza danych

Najemcy

primark-logo
bielizna, dodatki modowe, obuwie dziecięce, odzież damska, odzież i artykuły dziecięce, odzież męska, odzież młodzieżowa, wyposażenie wnętrz
Lokalizacji: 2
Primark to międzynarodowa marka odzieżowa, która oferuje modę, kosmetyki i artykuły z kategorii wyposażenie domu. Firma założona w Dublinie w…
Baza danych

Najnowsze informacje

Scroll to Top