Eobuwie.pl rozpoczęło sprzedaż w Słowenii

Salon eobuwie.pl w Magnolia Park

Spółka umacnia pozycję lidera sprzedaży obuwia i akcesoriów online na terenie CEE. Słowenia to już 17. rynek, na którym eobuwie.pl prowadzi sprzedaż pod lokalną domeną. Na witrynie eobutev.si klienci zyskali dostęp do szerokiej oferty produktów. Eobutev.si dostępne jest od początku maja.

Od początku roku spółka realizuje zagraniczne inwestycje. Trwają prace nad uruchomieniem pierwszego zagranicznego sklepu stacjonarnego, który zostanie otwarty w czeskiej Pradze. W Bukareszcie powstaje centrum dystrybucyjne, które  usprawni wysyłkę przesyłek do klientów.

Trwa zagraniczny rozwój sieci Eobuwie.pl

Na terenie CEE spółka jest liderem sprzedaż obuwia i akcesoriów online. – W tej części Europy jesteśmy aktywni od lat. Doskonale poznaliśmy charakterystykę Półwyspu Bałkańskiego i państw leżących nad Adriatykiem. To pozwoli nam przygotować dla klientów dokładnie taką ofertę, jakiej oczekują. Równocześnie zapewnimy szereg udogodnień związanych z szybką dostawą oraz przyjazną polityką zwrotów – komentuje Marcin Grzymkowski, prezes eobuwie.pl S.A.

Eobutev.si prowadzi sprzedaż od maja. Gwarantuje najwyższą jakość procesu zakupowego i bezpieczne, sprawdzone formy płatności. Klienci w Słowenii otrzymali dostęp do szerokiej oferty – to ponad 170 tys. produktów od 580 marek, w tym brandy własne, jak Eva Longoria czy Rage Age. 

Oferta eobuwie.pl dostępna na 17 rynkach

Ze swoją ofertą eobuwie.pl dostępne jest na 17 rynkach: w Polsce, Czechach, Rumunii, Bułgarii, Niemczech, Grecji, Szwecji, Hiszpanii, Chorwacji, Szwajcarii, we Włoszech i Francji oraz na Słowacji, Ukrainie, Węgrzech, Litwie i w Słowenii.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE

Najemcy

obuwie dziecięce, obuwie męskie, obuwie damskie
Lokalizacji: 26
Eobuwie.pl jest liderem polskiego rynku e-commerce w kategorii obuwie. Produkty zamawiane przez e-sklep wysyłane są w ciągu 24h. Z oferty…
Baza danych

Firmy

retailer
Eobuwie SA to operator sieci sklepów obuwniczych eobuwie. Eobuwie.pl S.A. jest liderem rynku sprzedaży obuwia i akcesoriów online w Europie…
Baza danych
Scroll to Top