Xiaomi otwiera kolejny salon firmowy Mi Store w Polsce

mi-store-manufaktura

Na początku maja ruszył całkiem nowy sklep firmowy Xiaomi w łódzkiej Manufakturze.

W jednym z największych centrów handlowych w Polsce powstało miejsce, w którym można na spokojnie obejrzeć najciekawsze urządzenia na rynku, pogadać ze specjalistami lub po prostu umówić się ze znajomym. Dogodna lokalizacja na poziom 1 (pierwsze piętro), przy markecie Auchan oraz w sąsiedztwie innych sklepów z elektroniką i salonów operatorów (RTV Euro AGD, Orange, Plus, T-Mobile) ułatwi jego odnalezienie na terenie galerii.

Co ciekawe – lokalizacja tego sklepu została wybrana na podstawie głosowania Mi fanów na Mi Community. Fani chcieli Łódź, zatem Xiaomi wybrało Łódź.

Xiaomi rozwija sieć salonów Mi Store

Xiaomi Corporation została założona w kwietniu 2010 roku. Firma weszła na giełdę w Hong Kongu 9 lipca 2018 (1810.HK). Xiaomi to firma internetowa oferująca smartfony i inteligentne urządzenia podłączone za pośrednictwem platformy „Internetu rzeczy” IoT (Internet of Things).

Xiaomi konsekwentnie buduje swój wizerunek w oparciu o relacje z użytkownikami. Firma nieustannie szuka innowacyjnych rozwiązań, stawiając na pierwszym miejscu jakość i wydajność. Xiaomi tworzy produkty dostępne w uczciwych cenach, tak, aby każdy miał możliwość podwyższać komfort swojego życia dzięki technologii.

Facebook
LinkedIn
NAJNOWSZE INFORMACJE
REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
SCF DATABASE

Najemcy

multimedia - AGD - foto
Lokalizacji: 21
Mi Store to sieć autoryzowanych sklepów, które w Polsce zlokalizowane są w 16 miastach w 12 województwach. W sklepach dystrybuowane…
Baza danych

Firmy

Xiaomi Corporation została założona w kwietniu 2010 roku przez Lei Jun. Xiaomi to firma internetowa oferująca smartfony i inteligentne urządzenia…
Baza danych
Scroll to Top