Nowa funkcjonalność aplikacji Rossmann

rossmann-aplikacja

Dzięki nowej funkcjonalności w aplikacji Rossmann zakupy staną się prostsze i przyjemniejsze. Wszystko dzięki nowej funkcji „Produkt znajdziesz…”, która ułatwi znalezienie szukanego produktu.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z tej funkcji? Wystarczy mieć zainstalowaną najnowszą wersję aplikacji Rossmann PL. Następnie należy kliknąć w aplikacji w produkt, którego szukamy w drogerii. Gdy na ekranie smartfona wyświetli się widok ze szczegółowymi informacjami o produkcie, należy przesunąć go nieco dół i wybrać „Produkt znajdziesz…”. Klient zobaczy nazwę kategorii produktowej, w której znajduje się ten produkt i informację o numerze regału, półki oraz pozycji na regale.

Rozwój aplikacji Rossmann

„Produkt znajdziesz…” idealnie komponuje się z inną funkcją aplikacji, którą wprowadzono kilka miesięcy temu, czyli Rossmann GO. Umożliwia ona robienie zakupów bez konieczności podchodzenia do kasy. Klient skanuje produkty swoim smartfonem, a następnie płaci za nie telefonem.

W aplikacji Rossmann PL jest zarejestrowanych prawie 7 mln użytkowników.

Facebook
LinkedIn
NAJNOWSZE INFORMACJE
REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
SCF DATABASE

Najemcy

drogeria
Lokalizacji: 1 500
Pierwsza drogeria Rossmann w Polsce została otwarta w 1993 roku w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej. Rossmann jest obecny zarówno w…
Baza danych
Scroll to Top