Połączone siły sieci Eobuwie.pl i Modivo Collect w Galerii Warmińskiej

eobuwie-modivo-galeria-warminska

Pierwszy w kraju wspólny salon Eobuwie.pl i Modivo Collect otwarto w Galerii Warmińskiej w Olsztynie. Klienci mogą tu zamówić i skompletować pełne stylizacje korzystając z oferty obu brandów w jednym miejscu. Sklep ma powierzchnię 222 mkw.

Salon otworzył podwoje dla klientów 7 maja br. Eobuwie.pl i Modivo Collect zapewnia dostęp do szerokiej oferty obuwia, akcesoriów i odzieżowych marek. Klienci mogą tutaj skompletować pełne stylizacje. Skorzystają także z wygodnej usługi R&C (rezerwuj i odbierz).

– Tego rodzaju nowoczesna formuła sklepu odpowiada aktualnym zapotrzebowaniem klientów, którzy w domu chcą wybrać towary, a w sklepie szybko je odebrać – mówi Tomasz Górski, Retail Asset Manager i dodaje, że klienci nie muszą tracić czasu na wybór upragnionych towarów, a obsługa sklepu – na ich prezentowanie, metkowanie, ustawianie na półkach.

Nowoczesny wspólny salon Eobuwie.pl i Modivo Collect

Salon wyposażony jest w tablety do przeglądania zamówień oraz nowoczesne przymierzalnie Modivo. Wszystkie zamówione produkty – zarówno buty, jak i odzież – będzie można przymierzyć w komfortowych garderobach.

W związku z sytuacją pandemiczną zarząd firmy stawia na bezpieczeństwo klientów i pracowników. Kadra pracuje w maseczkach i rękawiczkach, skanery esize.me i tablety są na bieżąco dezynfekowane, a elektroniczny system monitoringu wskazuje liczbę osób aktualnie przebywających na sali sprzedaży. Salon znajduje się na poziomie 0 i sąsiaduje m.in. ze sklepami Zara, Kazar, Made in G, Pull&Bear.

Galeria Warmińska to największy obiekt handlowo-rozrywkowy w woj. warmińsko-mazurskim, który przyciąga odwiedzających niezwykłą atmosferą oraz bogatą ofertą. Na powierzchni 42 tys. mkw. GLA znajduje się 170 salonów renomowanych polskich i zagranicznych sieci, m.in. TK Maxx, Zara, Reserved, Smyk, Martes Sport, Carry, Bershka czy Pull&Bear. Portfolio galerii uzupełniają: market elektroniczny RTV Euro AGD, drogerie, Rossmann i Hebe, 9-cio salowe Multikino oraz Fitness Club Kinetic. Właścicielem obiektu jest NEPI Rockcastle.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE

Projekty

Galeria-Warminska
galeria handlowa
41,000 m2
Galeria Warmińska jest najnowszym, a zarazem największym centrum handlowym w mieście. Obiekt został ukończony w 2014 roku. Architektura Galerii Warmińskiej…
Baza danych

Najemcy

obuwie dziecięce, obuwie męskie, obuwie damskie
Lokalizacji: 26
Eobuwie.pl jest liderem polskiego rynku e-commerce w kategorii obuwie. Produkty zamawiane przez e-sklep wysyłane są w ciągu 24h. Z oferty…
Baza danych

Firmy

developer/inwestor
Rockcastle Poland Sp. z o.o. należy do NEPI Rockcastle -  grupy inwestycyjnej i deweloperskiej w Europie Środkowo-Wschodniej. NEPI Rockcastle posiada…
Baza danych
Scroll to Top