Pierwsze sklepy Netto w miejsce Tesco otwarte. Do końca roku będzie ich ponad 150

netto

Pierwsze cztery sklepy Netto w miejsce Tesco już zostały otwarte. To kamień milowy dla procesu integracji Tesco z Netto. Przygotowania do otwarcia nowych placówek prowadzone były w czasie niespełna 2,5 miesiąca, dokładnie od chwili uzyskania pozytywnej decyzji UOKiK dotyczącej zamknięcia transakcji zakupu Tesco Polska, tj. od 16 marca 2021 r.

Sklepy pod szyldem Netto, które zastąpiły placówki Tesco, zostały otwarte w Szczecinie, przy ul. Duńskiej 11 i Polickiej 51 oraz w Warszawie, przy Czerskiej 4/6 i Kwiatkowskiego 1. Licząc otwarty również w tym dniu sklep w Rogoźnie (nie jest to sklep po Tesco), sieć Netto w Polsce przekroczyła liczbę 400 placówek w Polsce.

Do końca 2021 r. otwartych zostanie ponad 150 sklepów Netto w miejsce Tesco

Do końca 2021 r. otwartych zostanie ponad 150 sklepów Netto w miejsce Tesco, dzięki czemu Netto w krótkim czasie pojawi się w wielu nowych lokalizacjach w Polsce. Nowe sklepy to szansa na zapoznanie się z ofertą sieci i podjęcie decyzji, że warto kupować w Netto.

– Wszystkie otwarcia nowych sklepów Netto cieszą się dużym zainteresowaniem klientów, co bardzo nas cieszy – mówi Krzysztof Kamiński, dyrektor operacyjny Netto Polska. – Bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie. Mamy nadzieję, że ci, którzy odwiedzili dzisiaj nowo otwarte sklepy, zostaną naszymi stałymi klientami, bo naprawdę warto. Krzysztof Kamiński dodaje: – Szeroki wybór produktów w najniższych możliwych cenach, liczne promocje i cotygodniowe oferty specjalne, a także wyróżniająca się oferta non food – to wszystko sprawia, że codzienne zakupy opłaca się robić w Netto. Zapraszamy!

W związku z pandemią Covid-19 wszystkie sklepy Netto funkcjonują zgodnie z wszelkimi obostrzeniami i zasadami bezpieczeństwa. Placówki wyposażone są w środki ochronne zabezpieczające zarówno klientów, jak i pracowników.

Netto to sieć handlowa, która w ciągu ponad 25 lat swojej obecności na polskim rynku, wypracowała pozycję jednego z największych sprzedawców detalicznych w naszym kraju. Firma ma ok. 400 sklepów w Polsce i trzy magazyny dystrybucyjne, zatrudnia ponad 5,5 tys. osób. Ten stan posiadania daje detaliście trzecią pozycję na polskim rynku dyskontów. Koncept Netto Polska zakłada bycie blisko swoich klientów. Sklepy zlokalizowane są w pobliżu osiedli mieszkaniowych. Asortyment obejmuje zdecydowaną większość produktów od polskich dostawców. Poza Polską sieć obecna jest w Danii i Niemczech.

Facebook
LinkedIn
NAJNOWSZE INFORMACJE
REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
SCF DATABASE

Najemcy

artykuły spożywcze
Lokalizacji: 400
Netto to sieć handlowa, która w ciągu 25 lat swojej obecności na polskim rynku, wypracowała pozycję jednego z największych sprzedawców…
Baza danych

Firmy

Netto Polska to wywodząca się z Danii sieć handlowa działająca na polskim rynku od 25 lat. Netto jest jedną z…
Baza danych
Scroll to Top