Auchan wprowadza usługę Auchan Drive

auchan-drive

Auchan Retail Polska wprowadza usługę Auchan Drive – kolejne rozwiązanie e-commerce dla większej wygody i bezpieczeństwa zakupów klientów. Nowa usługa pozwala na składanie zamówień na stronie www.auchan.pl, a następnie odbiór zakupów prosto do bagażnika samochodu.

Z tego rozwiązania już od 1 czerwca br. korzystają klienci hipermarketu Auchan Poznań Komorniki. Wyboru mogą dokonywać z listy ponad 8 000 produktów dostępnych w ramach usługi. Zakupy dostarczane są im w zaledwie 5 minut od chwili podjechania na specjalnie wyznaczone stanowisko A_Drive na sklepowym parkingu.

– Zwracamy szczególną uwagę na to, by zapewnić komplementarność oferowanych przez nas form sprzedaży. Auchan Drive to kolejna z proponowanych przez naszą sieć ścieżek zakupowych, łączących zakupy tradycyjne z zakupami online – mówi Małgorzata Piekarska, dyrektor Marki, Klienta, Data, Digital, SI oraz Projektów w Auchan Retail Polska.

– Wprowadzona w ubiegłym roku usługa click&collect, pozwalająca zamówić produkty online i odebrać je w we wskazanym sklepie, spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem – dziś mamy już 96 takich punktów odbioru w całym kraju. Teraz idziemy o krok dalej, dając klientom możliwość wyboru kolejnej formy dostawy zakupów – tym razem wprost do bagażnika samochodu, tak by jak najlepiej dostosować je do ich indywidualnych potrzeb – dodaje.

Ponad 8 tys. produktów w ofercie Auchan Drive

Szeroka oferta produktowa usługi Auchan Drive obejmuje ponad 8 tys. produktów, w tym produkty świeże, owoce i warzywa, mięsa i wędliny, mrożonki, kosmetyki, wody i napoje, produkty spożywcze suche, artykuły dla dzieci oraz żywność dla zwierząt.

Aby skorzystać z usługi Auchan Drive wystarczy na stronie www.auchan.pl z listy lokalizacji wybrać sklep Auchan Poznań Komorniki – Drive, a następnie skompletować i zatwierdzić koszyk. Zakupy zamówione przed południem można odebrać tego samego dnia. Odbiór zamówienia odbywa się w specjalnym punkcie A_Drive zlokalizowanym na parkingu przed hipermarketem. Produkty dostarczane są bezpośrednio do samochodu w ciągu zaledwie 5 minut od momentu podjechania na parking i skontaktowaniu się z obsługą punktu przez system głosowy. Płatności za zakupy można dokonać online przy składaniu zamówienia lub kartą przy odbiorze. Sama usługa jest bezpłatna dla klientów.

O Auchan

Auchan Retail Polska to wielkoformatowa sieć sprzedaży detalicznej o francuskich korzeniach, obecna w Polsce od 1996 r., zarządzająca na polskim rynku siecią hipermarketów, supermarketów, sklepów franczyzowych i sklepów osiedlowych pod szyldem Moje Auchan, a także kanałem handlu e-commerce Auchan Direct.

Facebook
LinkedIn
NAJNOWSZE INFORMACJE
REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
SCF DATABASE

Najemcy

artykuły spożywcze
Lokalizacji: 116
Auchan to sieć sprzedaży detalicznej o francuskich korzeniach, obecna w Polsce od 1996 r. Sieć zatrudnia blisko 20 tys. pracowników…
Baza danych

Firmy

Auchan Retail Polska jest firmą zarządzającą na polskim rynku siecią hipermarketów, supermarketów, sklepów franczyzowych Auchan i sklepów osiedlowych pod szyldem…
Baza danych
Scroll to Top