Centrum handlowe Przy Struga po przebudowie. Mere nowym najemcą

przy-struga

Centrum Handlowe Przy Struga w Radomiu zyskało nowy wygląd i nowych najemców. W przebudowanym obiekcie pojawi się nowy na polskim rynku najemca – sieć Mere. Otwarcie już niebawem.

W ramach remodernizacji w centrum Przy Struga obudowano wschodnią i południową część tworząc dodatkową przestrzeń handlową. W tym miejscu zostanie ulokowany największy w mieście sklep z rowerami oraz market rosyjskiej sieci dyskontowej Mere.

Mere to nowa na polskim rynku sieć spożywcza, która aktualnie ma cztery markety w Polsce. Nowy sklep w centrum Przy Struga będzie drugim sklepem tej sieci w Radomiu.

Mere zadebiutowała na polskim rynku w lipcu 2020 roku. Obecnie posiada sklepy w Częstochowie, Ostrowcu Świętokrzyskim i Radomiu.

Drugi market Mere w Radomiu

Nowy lokal ma powstać w Centrum Handlowym Przy Struga u zbiegu ulic Zbrowskiego i Struga w Radomiu. Obecnie trwa przebudowa wschodniej części galerii i to właśnie tam otwarty będzie drugi w Radomiu market sieci Mere. Jego powierzchnia wyniesie około 1000 metrów kwadratowych powierzchni handlowej. Otwarcie planowane jest latem.

W Rosji sieć działa pod szyldem Svetofor, a w jej skład wchodzi ponad 800 sklepów. Firma jest obecna w Rosji, Kazachstanie, Białorusi i Chinach a także Rumunii, Niemczech, Azerbejdżanie oraz Polsce.

Facebook
LinkedIn
NAJNOWSZE INFORMACJE
REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
SCF DATABASE

Projekty

przy-struga
galeria handlowa
4 600 m2
Centrum Handlowe Przy Struga otwarto w marcu 2017. Obiekt mieści się przy ul. Struga 60, przy skrzyżowaniu ze Zbrowskiego. Właściciel…
Baza danych

Najemcy

mere-logo
sieć dyskontowa
Lokalizacji: 4
Jedna z największych w Rosji siecią sklepów dyskontowych, działającą pod szyldem Svetofor, w skład której wchodzi ponad 800 sklepów. Jest…
Baza danych
Scroll to Top