W Ustroniu powstanie największy park handlowy

Rozpoczęły się przygotowania do realizacji w Ustroniu największego w regionie parku handlowego. Projekt będzie miał ponad 10.000 mkw. GLA. Wynajem prowadzi Mallson Polska.

Obiekt zlokalizowany przy najważniejszym skrzyżowaniu w mieście – drogi krajowej DK 941 (ponad 22 tys. samochodów /dobę), biegnącej z Katowic do Wisły oraz ul. Cieszyńskiej – prowadzącej do Cieszyna i centrum Ustronia będzie największym parkiem handlowym w regionie. Przy tym samym skrzyżowaniu funkcjonuje już market Tesco (zmieniany na Netto), stacja paliw Orlen oraz w sąsiedztwie powstaje restauracja drive-thru znanej sieci fast-food. 

90 proc. w rezerwacji

– W nowoczesnym parku handlowym na powierzchni ponad 10.000 mkw. GLA znajdzie się kilkanaście sklepów, w tym operator spożywczy oraz sklepy najlepszych sieciowych i lokalnych marek. Projekt cieszy się ogromnym zainteresowaniem potencjalnych najemców a wejście do obiektu potwierdziły znane sieci handlowe. Na chwilę obecną ponad 90% powierzchni najmu została już zarezerwowana. Dla klientów dostępny będzie komfortowy bezpłatny parking dla 200 samochodów – mówi Ewa Ściubidło z Mallson, spółki odpowiedzialnej za koncepcję i wynajem obiektu. 

Doskonała lokalizacja oraz kompleksowa oferta handlowo-usługowa sprawi, że obiekt stanie się dla mieszkańców największym parkiem zakupowym w regionie.

Otwarcie obiektu zaplanowane jest na przełom 2022/2023r.

Komercjalizuje Mallson

Za koncepcję komercyjną oraz wynajem odpowiada Mallson Polska, która jest firmą konsultingową, oferującą profesjonalne usługi na każdym etapie powstawania i funkcjonowania nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo na rynku nieruchomości handlowych, w szczególności ocenę potencjału oraz rentowności projektów, komercjalizację centrów i parków handlowych jak również obsługę ich sprzedaży. Mallson Polska współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi inwestorami.

Firma ma w swoim portfolio łącznie 100 otwartych oraz realizowanych projektów nowoczesnych obiektów handlowych o łącznej powierzchni około 900 tys. mkw., a obecnie jest w trakcie procesu komercjalizacji i rekomercjalizacji ponad 60 centrów i parków handlowych na terenie całego kraju.

Facebook
LinkedIn
NAJNOWSZE INFORMACJE
REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
SCF DATABASE

Firmy

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na poszczególnych etapach powstawania projektów nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo…
Baza danych
Scroll to Top