POLOmarket otwiera kolejne sklepy

polo-market

Sieć POLOmarket kontynuuje ekspansję. W piątek, 10 września, sieć POLOmarket otworzyła swój drugi sklep w Ostrowie Wielkopolskim. Wkrótce otwarty zostanie także wyremontowany supermarket w Gliwicach.

Supermarket w Ostrowie Wielkopolskim zlokalizowany przy ul. Zakątek 1 to nowo wybudowany obiekt z rozległym parkingiem z 61 miejscami. Sala sprzedaży o powierzchni ponad 920 mkw. gwarantuje komfort codziennych zakupów.

Pod koniec września otwarty zostanie także gruntownie wyremontowany supermarket sieci przy ul. Żwirki i Wigury w Gliwicach.

Jak we wszystkich marketach sieci POLOmarket, również w tych w Ostrowie Wielkopolskim i w Gliwicach, Klienci poza stacjonarnymi zakupami będą mogli zrobić je także korzystając z e-sklepu oraz aplikacji mobilnej. Oba obiekty POLOmarket spełniają najwyższe wymagania techniczne dotyczące optymalizacji zużycia energii. W tym celu zamontowano w nich instalacje fotowoltaiczne oraz nowoczesne systemy chłodnicze z odzyskiem ciepła.

POLOmarket poszukuje nowych lokalizacji pod kolejne inwestycje

POLOmarket otwiera regularnie zarówno nowe jak i zmodernizowane sklepy, poszukuje jednocześnie nowych lokalizacji pod kolejne inwestycje.

Grupa POLOmarket to największa polska sieć supermarketów, którą tworzą spółki detaliczne prowadzące sklepy. W skład Grupy POLOmarket wchodzi również Spółka logistyczna. Firma startowała w 1997 roku od 27 sklepów. Dziś jest to już ponad 280 nowoczesnych placówek na terenie całej Polski i blisko 2,5 mld obrotu netto rocznie. Sklepy sieci miesięcznie odwiedza prawie 9 mln klientów w całym kraju. Obecnie POLOmarket daje zatrudnienie 5.800 osobom.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE

Najemcy

artykuły spożywcze
Lokalizacji: 290
Polomarket to polska sieć supermarketów, zbudowana od podstaw z zaangażowaniem wyłącznie polskiego kapitału. Początkowo sieć Polomarket liczyła 27 sklepów. Dziś…
Baza danych

Firmy

POLOmarket sp. z o.o. to operator polskiej sieci sklepów spożywczych. Markety sieci obecne są zarówno w małych, jak i dużych…
Baza danych
Scroll to Top