RTV Euro AGD otwiera nowy sklep w Poznaniu

rtv-euro-agd-poznan

W czwartek, 16 września, w Parku Handlowym N-Park przy ul. Promienistej 160 nastąpiło otwarcie sklepu RTV Euro AGD. Salon w Poznaniu jest 309. placówką sieci.

– Mamy ponad 300 sklepów w całej Polsce, ale wciąż widzimy potencjał na otwieranie kolejnych, aby konsumenci w każdym miejscu mieli wygodny dostęp do najlepszych ofert i szerokiego asortymentu elektroniki użytkowej oraz AGD. Nasz najnowszy sklep jest już ósmym salonem RTV Euro AGD w Poznaniu – mówi Dorota Grubka, Dyrektor ds. Najmu i Zakupów w RTV Euro AGD.

Coraz większy zasięg sieci RTV Euro AGD

Oprócz nowego sklepu w Poznaniu, w lipcu otwarty został salon w Kościerzynie, a także pierwszy salon w formule outletu w warszawskiej galerii Factory Annopol. Na ten rok w planach firmy jest dodatkowe kilkanaście nowych sklepów i modernizacja już istniejących placówek.

– Zgodnie ze światowymi trendami, sklepy tradycyjne to nie tylko przestrzeń sprzedażowa, to także miejsce, w którym można otrzymać jakościowe wskazówki od doradców czy zainspirować się szeroką gamą produktów. Dlatego też sukcesywnie otwieramy nowe sklepy w kolejnych lokalizacjach, a równolegle modernizujemy istniejące salony, wprowadzając w nich nowatorskie rozwiązania łączące świat online i offline, aby zaoferować klientom ciekawe doświadczenia zakupowe. Takim przykładem jest choćby zmodernizowany niedawno salon w warszawskiej Galerii Mokotów ze Strefą Gamingową i miejscami do testowania sprzętu dla graczy – dodaje Dorota Grubka, Dyrektor ds. Najmu i Zakupów w RTV Euro AGD.

RTV Euro AGD jest ogólnopolską wyspecjalizowaną siecią detaliczną, oferującą nowoczesny sprzęt elektroniczny oraz artykuły gospodarstwa domowego. Dostarcza klientom szeroki wybór wysokiej jakości produktów znanych marek, oferując także profesjonalne doradztwo technologiczne oraz szereg usług dodatkowych, ułatwiających klientom zakupy, takich jak dostawa, montaż w domu klienta, przejrzysty proces finansowania ratalnego. RTV Euro AGD dysponuje siecią 309 sklepów stacjonarnych w 202 miastach Polski i sklepem internetowym https://www.euro.com.pl/, oferuje także możliwość zakupów przez telefon.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE

Najemcy

multimedia - AGD - foto
Lokalizacji: 308
RTV Euro AGD to ogólnopolska sieć sklepów, w których można nabyć sprzęt RTV, AGD, sprzęt komputerowy i fotograficzny, a także…
Baza danych

Firmy

Euro Net Sp. z o.o. to operator sieci sklepów - elektromarketów RTV Euro AGD. Marka istnieje na rynku od 1990 roku.
Baza danych
Scroll to Top