Relokacja salonu Top Secret w Manufakturze

top-secret-manufaktura

Marka Top Secret właśnie otworzyła salon w CH Manufaktura, w nowej aranżacji i w nowym miejscu. Relokacja zbiega się z jubileuszem 25 lecia tej polskiej marki, stąd podwójny powód do świętowania.

Powiększony sklep powstał z połączenia dwóch lokali, jakie wcześniej działały w tym miejscu, co pozwoliło na zrobienie dwóch, bardzo szerokich i wygodnych wejść i pięknej witryny. Zdobią go bluszcze, które są charakterystycznym motywem dekoratorskim w sieci Top Secrret . Uzupełnieniem jest motyw marmuru, złota i czarnej stali z której zrobione są meble oraz ocieplające wnętrze tkaniny i drewno. Kolorystyka to szarości i cieple biele połączone z zielenią.

Nastrój tworzy zaprojektowane oświetlenie dekoracyjne, a techniczne oświetlenie doskonale pokazuje kolekcję. Przez salon prowadzą wygodne, szerokie ścieżki klienta, a całe wnętrze zostało podzielone na mniejsze przestrzenie, które dają komfort klientom. Przestronna przymierzalnia z dużym lustrem i wygodna strefa relaksu z kącikiem kawowym, wyposażona w dużą kanapę, pufy, dopełniają całości.

W strefie wejścia zastosowane zostały dwa zestawy monitorów do prezentacji aktualnej kolekcji, promocji czy też akcji operacyjnych. Są też dwa stałe stanowiska, a w planach dodatkowe, mobilne, uruchamiane w czasie wzmożonego ruchu.

Otwarcie miało uroczysty charakter. Na klientów czekały atrakcje i niespodzianki. Szczególnym powodzeniem cieszyło się spotkanie z influencerką, doradzającą w indywidualnych stylizacjach.

Top Secret: 25 lat obecności na polskim rynku

25 lat obecności na polskim rynku marka Top Secret podkreśla też specjalną nowoczesną i piękną urodzinową kolekcją. Jest to propozycja 25 stylizacji, w odmiennych stylach, na różne okazje. Wszystkie są spójne z wypracowanym przez lata bardzo przyjaznym charakterem marki, zawsze wsłuchującej się w potrzeby klientów.

– To lata doświadczeń i profesjonalizm, spowodowały, że Top Secret nie tylko jest w trendach, ale nadąża za zmiennymi preferencjami odbiorców, oferując im kolekcje niezwykle różnorodne, dopasowane do różnych sytuacji życiowych i przede wszystkim pozwalające budować im własny styl – informują przedstawiciele sieci.

Atutem jest też dostępność cenowa i bardzo szeroka oferta. Kolekcje składają się ze wszystkich asortymentów, są dopasowane do polskiego klimatu, polskiego kalendarz wydarzeń, osadzone w najnowszych trendach.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE

Projekty

galeria handlowa
110 000 m2
Manufaktura jest miejscem spotkań łodzian, a także obowiązkowym punktem na mapie każdego turysty odwiedzającego Łódź. To największe w regionie centrum…
Baza danych

Najemcy

odzież damska, odzież męska, odzież młodzieżowa
Lokalizacji: 175
Top Secret jest polską marką odzieżową oferującą produkty dla kobiet i mężczyzn. Oferta marki podzielona jest na dwie linie: City…
Baza danych
Scroll to Top