Ruszyła budowa Cuprum Park w Lubinie

cuprum-park

W Lubinie powstaje nowoczesny park handlowy. Inwestycja realizowana jest w pobliżu galerii handlowej Cuprum Arena, sklepów DIY (Castorama i OBI) oraz restauracji McDonald’s. Wraz z otrzymanym pozwoleniem na budowę, we wrześniu ruszyły prace budowlane na działce liczącej 43 tys. mkw.

Doskonała lokalizacja – handlowe centrum miasta, synergia z galerią, szeroka oferta oraz wygodny parking zapewniający komfort zakupów, sprawiają, że proces komercjalizacji przebiega bardzo sprawnie. Wśród podpisanych umów m.in. jest: Media Expert, HalfPrice, Perfect Optic, Axel Travel.

Carrefour nowym najemcą

Do grona najemców Cuprum Park dołączyła marka Carrefour, która zajmie powierzchnie ok 1760 m.kw. Wybór tej lokalizacji pod jedyny własny sklep marki Carrefour w mieście, wydaje się być naturalny dla dynamicznie rozwijającej się sieci sklepów spożywczych. Oferta Carrefour Market dopasowana jest do potrzeb lokalnej społeczności. To, co również ją wyróżnia, to jej koncept Zdrowa Półka, na którym nawet najbardziej wymagający Klienci znajdą produkty dla siebie. W ofercie znajdzie się szeroki wybór artykułów bio, bezglutenowych, bez laktozy czy bez dodatku cukru, a także produktów pochodzenia roślinnego, będących odpowiedzią na zmieniające się potrzeby.

Uznaliśmy, że nowoczesny retail park z szeroką ofertą handlową zlokalizowany w centrum miasta to odpowiednie miejsce również dla marketu Carrefour. Takie formaty coraz lepiej sprawdzają się na rynku, dlatego znajdują się w obszarze naszych zainteresowań – mówi Agata Kopytyńska, Dyrektor Działu Nieruchomości i Ekspansji w Carrefour Polska – Mamy doświadczenie w zarządzaniu sklepami w podobnych obiektach, dlatego jesteśmy pozytywnie nastawieni do tego projektu.
– Przy wyborze najemców Cuprum Park stawiamy na ich jakość, innowacyjność, bogatą i zróżnicowaną ofertę. Wierzymy, że takie podejście docenią również nasi Klienci – dodaje Jolanta Kawałczewska odpowiadająca za proces komercjalizacji obiektu.

 

 

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE

Projekty

cuprum-park
park handlowy
11 500 m2
Inwestycja zostanie zrealizowana na terenie po hipermarkecie Tesco, w pobliżu galerii handlowej Cuprum Arena oraz sklepów DIY. Oferta Cuprum Park…
Baza danych

Najemcy

artykuły spożywcze
Lokalizacji: 900
Pierwszy hipermarket Carrefour Polska został uruchomiony w listopadzie 1997 r. w Łodzi. Rok później wprowadzony został pierwszy produkt z serii…
Baza danych

Firmy

developer/inwestor
ULTRO HOLDING Sp. z o.o. została zawiązana w dniu 24 maja 2006 roku. Firma zajmuje się głównie wielofunkcyjną działalnością inwestycyjną,…
Baza danych
Scroll to Top