Leroy Merlin zadebiutował w Gdyni

W Gdyni w centrum handlowym na Karwinach, przy ul. Nowowiczlińskiej 35 został otwarty pierwszy w mieście sklep Leroy Merlin. Jest to 72. market sieci w Polsce i już czwarty w aglomeracji trójmiejskiej.

Klienci znajdą w nim szeroki wybór produktów i usług dla domu i ogrodu, strefy inspiracyjne oraz profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo w zakresie skutecznych rozwiązań mieszkaniowych.

Już od 18 listopada mieszkańcy Gdyni i okolic będą mogli skorzystać z niezwykle szerokiej oferty produktów i usług dla domu i ogrodu. W nowym sklepie, o łącznej powierzchni blisko 11 000 mkw., będą mogli wybierać spośród ponad 40 000 dostępnych od ręki artykułów do budowy, remontu i dekoracji domu oraz aranżacji ogrodu.

11 tys. mkw. GLA dla Leroy Merlin w Gdyni

Na klientów czekają również strefy inspiracyjne, uwzględniające potrzeby mieszkańców Gdyni i okolic. Zmotoryzowani klienci mają do dyspozycji 500 miejsc parkingowych, w tym dla osób niepełnosprawnych i rodzin z dziećmi, zaś dla miłośników jednośladów dostępne są stojaki na rowery.

Klienci nowego sklepu będą mogli skorzystać z całej gamy profesjonalnych usług oferowanych przez specjalistów, m.in. montażu, szycia tkanin, docinania płyt w profesjonalnej stolarni, a także transportu zakupionych produktów.

– Nasz zespół ponad 150 pracowników jest nastawiony na budowanie wyjątkowych doświadczeń naszych klientów, związanych z zakupami i realizacją projektów dla domu i ogrodu. Każdy klient może liczyć na pomoc i profesjonalne doradztwo naszych pracowników. Stali klienci, zarówno indywidualni jak i profesjonalni, będą mogli dołączyć do atrakcyjnego programu lojalnościowego Dom i Klub PRO – mówi Joanna Krajczewska, Dyrektor Sklepu.

Sklep Leroy Merlin Gdynia już teraz aktywnie uczestniczy w życiu lokalnej społeczności, będąc mocno zaangażowanym w inicjatywy z zakresu ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju. Sklep dysponuje również specjalnym pomieszczeniem dostosowanym do przeprowadzenia różnego rodzaju warsztatów edukacyjnych i kreatywnych dla najmłodszych, np. zajęcia z cyklu Dzieciaki Sadzeniaki, które bawiąc, uwrażliwiają na zagadnienia związane z ekologią. Dla dzieci są już przygotowane pierwsze atrakcje. Planowana jest także realizacja grantów Fundacji Leroy Merlin na rzecz lokalnej społeczności.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE

Najemcy

wyposażenie wnętrz
Lokalizacji: 72
Leroy Merlin to francuska sieć oferująca materiały budowalne oraz artykuły wyposażenia wnętrz. W sieci Leroy Merlin można wyróżnić trzy rodzaje…
Baza danych
Scroll to Top