scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

Największy w Polsce salon Adidas w Designer Outlet Warszawa

adidas-designer-outlet-warszawa

W Designer Outlet Warszawa 24 listopada br. został otwarty salon Adidas w nowej odsłonie. Zaprojektowany w nowatorskim koncepcie outlet, to jednocześnie największy w Polsce sklep marki nie tylko w tej kategorii, ale także wśród wszystkich salonów w kraju.

Sklep znajduje się w dawnej lokalizacji, jednak został dwukrotnie powiększony. Obecnie zajmuje powierzchnię równą 1076 mkw., tym samym, Designer Outlet Warszawa może pochwalić się największym salonem Adidas w Polsce.

Powiększony i przearanżowany salon Adidas

Powiększony i przearanżowany lokal, zaprojektowany został według najnowszego zamysłu handlowego marki. Koncept Stadium to spójny wygląd i styl, w którym wyraźnie podkreślona została bogata historia marki Adidas. Jednak głównym założeniem nowej aranżacji sklepu jest przede wszystkim stworzenie we wnętrzu doskonałej atmosfery i najlepszego doświadczenia handlowego, z jakim może spotkać się kupujący. Nowy salon marki Adidas, to autorski kreatywny kierunek budowania postrzegania marki, w który płynnie wplecione zostały najważniejsze zasady handlu. Dzięki temu konceptowi klienci czują się swobodnie i komfortowo w każdym zakątku sklepu.

adidas-dow
Salon Adidas

– Jednym z celów, jakie postawiliśmy przed Designer Outlet Warszawa jest wyznaczanie trendów, wyprzedzanie potrzeb klientów i tworzenie bogatej, unikalnej oferty outletowej. Innowacyjny salon Adidas doskonale wpisuje się w te założenia – tłumaczy Katarzyna Ciemińska Centre Manager Designer Outlet Warszawa.

– Stawiamy na sprawdzone marki, które prężnie rozwijają sprzedaż i właśnie u nas wprowadzają nowe koncepty i rozwiązania. Dbamy o rozwój kategorii sport i outdoor, która jest jedną z najsilniejszych w sprzedaży outletowej. Klienci oczekują nowości w tej ofercie, a my staramy się zaspokajać te potrzeby – podsumowuje.

W nowym, dwa razy większym salonie Adidas klienci centrum znajdą szeroki wybór obuwia i odzieży sportowej, kolekcje dedykowane różnym aktywnościom, a także designerską linię Originals. Wszystko o 30-70% taniej od cen regularnych.

Oferta Designer Outlet Warszawa

Designer Outlet Warszawa oferuje niepowtarzalny mix polskich i zagranicznych marek modowych, w tym liczną grupę marek segmentu premium. W ofercie centrum możemy znaleźć m.in.: Armani, Calvin Klein, Furla, Guess, Högl, Lacoste, MaxMara, Pandora, Pinko, Tous czy Vistula. Wyjątkowość oferty polega na całorocznym oferowaniu produktów w cenach niższych od cen regularnych w przedziale rabatowym od -30 do -70%. Unikatowa architektura Designer Outlet Warszawa nawiązuje do warszawskiego Starego Miasta. To mocny wyróżnik na tle innych obiektów handlowych, gwarantujący niezapomnianą atmosferę podczas zakupów. W 2020 roku Designer Outlet Warszawa został nagrodzony srebrną statuetką „Najlepsze Centrum Wyprzedażowe Roku – Best Performance“, w jednym z najważniejszych konkursów branżowych w Polsce – PRCH Retail Awards. W 2021 roku centrum zostało laureatem pierwszej nagrody w konkursie Prime Property Prize w kategorii Inwestycja Roku – Rynek Powierzchni Handlowej.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
PULS RYNKU
SCF DATABASE

Projekty

designer-outlet-warszawa-rozbudowa
outlet
22 900 m2
Designer Outlet Warszawa to największe w Polsce centrum outletowe z modą premium. W ponad 130 salonach oferuje niepowtarzalny mix polskich…
Baza danych

Najemcy

adidas-logo
odzież i artykuły sportowe
Lokalizacji: 103
Firma adidas zajmuje się projektowaniem, udoskonalaniem i sprzedażą obuwia sportowego, odzieży sportowej i dodatków. Misją adidas jest bycie najlepszą sportową…
Baza danych

Codzienny newsletter
SCF News | Retailnet.pl

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

Codzienny newsletter kierowany jest do profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów oraz dostawców nowoczesnych usług i technologii dla rynku retail

* indicates required