Gemini Park Tarnów wzmacnia swoją ofertę modową dzięki powrotom trzech znanych marek. 26 listopada do grona najemców centrum ponownie dołączy Sinsay, a w ostatnich miesiącach swoje drzwi po krótkiej przerwie otworzyli Greenpoint i Triumph. To efekt przemyślanych działań modernizacji przestrzeni, mających na celu lepsze dopasowanie oferty do oczekiwań dzisiejszego klienta.
Największym powrotem sezonu jest Sinsay. Nowy sklep marki w Gemini Park Tarnów został otwarty w zdecydowanie większym niż wcześniej formacie, o powierzchni 930 mkw. Sinsay zyskał popularność głównie jako sieć odzieżowa, dziś jednak w ofercie marki obok kolekcji damskich, męskich czy dziecięcych znajduje się bogaty wybór artykułów do domu, akcesoriów dla zwierząt, a nawet kosmetyków do makijażu i pielęgnacji. W tarnowskim centrum Gemini Park klienci znajdą pełne portfolio tych produktów. Nowy koncept sklepu to odpowiedź na stale rosnące zainteresowanie marką Sinsay, która dziś jest najdynamiczniej rozwijającym się brandem w portfelu LPP, z siecią ponad 900 salonów na 21 rynkach.
W ostatnich miesiącach do grona najemców centrum powróciły także dwie inne marki z branży fashion. Greenpoint ponownie otworzył się w październiku, w nowej lokalizacji oraz na ponad dwukrotnie większej niż poprzednio powierzchni – nowy salon ma bowiem 150 mkw. powierzchni. Polska sieć odzieżowa od niemal 30 lat tworzy modę dla kobiet, koncentrując się na tworzeniu funkcjonalnych, ponadczasowych i łatwo łączących się ubrań, inspirowanych koncepcją szafy kapsułowej, które mają służyć przez wiele lat.
Marka jest znana z wykorzystywania naturalnych materiałów i troski o zrównoważony rozwój. Z kolei Triumph, jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek bieliźnianych na świecie, również w nowej lokalizacji wznowił swoją działalność w centrum w lipcu. Salon na blisko 70 mkw. powierzchni oferuje pełen wachlarz bielizny dziennej, nocnej i modelującej, a także profesjonalne usługi brafitterskie.
„Relokacje czy modernizacje marek są naturalnym i ważnym elementem rozwoju centrów handlowych. Najemcy wracają ze zmienionymi konceptami i w lepiej dopasowanych przestrzeniach — to pozwala im zwiększać sprzedaż i pogłębiać relację z klientem. Dla nas powroty marek są potwierdzeniem atrakcyjności i stabilności naszego tenant mixu.
W Gemini Park Tarnów obserwujemy stały wzrost obrotów w kluczowych kategoriach, w tym w segmencie fashion, który za okres styczeń – wrzesień ma wzrosty +4,9% Y/Y, co czyni centrum miejscem o dużym potencjale biznesowym i gwarantuje markom długofalową perspektywę rozwoju, gdyż te wyniki są powyżej wskaźników Polskiej Rady Centrów Handlowych (+1,3%)” – podkreśla Krzysztof Kryczka, Dyrektor Centrum Gemini Park Tarnów.
Gemini Park Tarnów ma 120 najemców
Gemini Park Tarnów to największe centrum handlowe w Tarnowie i regionie dysponujące ponad 44,5 tys. mkw. powierzchni handlowej (GLA). Na terenie obiektu znajduje się 120 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych, w tym dobrze znane marki krajowe i zagraniczne, takie jak m.in.: portfolio marek LPP (Reserved, Mohito, Cropp, House), TK Maxx, Stradivarius, Calzedonia, HalfPrice, Intimissimi, OCHNIK, Medicine, Martes Sport, Sizeer, CCC, Deichmann, 4F, Empik, Apart, Swiss, Wittchen, iSpot, Homla, Douglas, Rituals, Terranova, KFC, home&you, Jysk, Castorama oraz Media Markt. W centrum handlowym działa także hipermarket Carrefour.
Na terenie Gemini Park Tarnów aktywnie działają także lokalni przedsiębiorcy rozwijający tutaj swoje biznesy. Centrum handlowe jest świetnie zlokalizowane i skomunikowane, a także posiada ponad 1100 miejsc parkingowych dla zmotoryzowanych klientów. Gemini aktywnie angażuje się w inicjatywy społeczne, edukacyjne i kulturalne, wspierając m.in. lokalne wydarzenia i kampanie.
Właścicielem obiektu jest Gemini Holding Sp. z o.o.