PARTNERZY PORTALU

Sierra Balmain z nową dyrektor operacyjną

aleksandra-janusz-sierra-balmain

Od stycznia nowo utworzone stanowisko objęła Aleksandra Janusz. Wcześniej była związana m.in. z Goldman Sachs International, Patrizia AG, Stage Capital oraz Ciech R&D, spółką portfelową Kulczyk Investments. Decyzja o zatrudnieniu nowej dyrektor jest związana z planami rozwoju Sierra Balmain na rynku polskim oraz środkowo-europejskim.

Aleksandra Janusz rozpoczęła pracę w Sierra Balmain na stanowisku Chief Operating Officer. To nowa utworzona funkcja. Aleksandra Janusz posiada międzynarodowe doświadczenie w pracy ze wszystkimi sektorami rynku nieruchomości komercyjnych, w tym handlowym, biurowym, przemysłowym oraz mieszkaniowym. Dla Sierra Balmain niezwykle cenne są też jej umiejętności związane  z wprowadzaniem nowoczesnych rozwiązań biznesowych.

Sierra Balmain wzmacnia kadry

Aleksandra Janusz zajmowała kierownicze stanowiska i uczestniczyła w licznych transakcjach na rynkach kapitałowych, w tym w sprzedaży i przejęciach nieruchomości oraz projektach pozyskiwania funduszy. Jako CEO w Ciech R&D odpowiadała za realizację strategii innowacyjności firmy oraz rozwój prowadzonych przez spółkę badań naukowych na terenie Polski i Europy Środkowo-Wschodniej.

– Bardzo się cieszymy, że Ola do nas dołączyła. Poszukiwania właściwej osoby na to stanowisko trwało dość długo, jednak nie mam najmniejszych wątpliwości, że podjęliśmy słuszną decyzję. Imponujące doświadczenie Oli, jej zawodowe kwalifikacje, jak i pełne energii usposobienie idealnie wpisują się w biznesowe ambicje Sierra Balmain. Jej nieszablonowe pomysły i duża otwartość na nowe rozwiązania wniosą do naszej firmy dodatkową wartość i wzmocnią kreatywny potencjał naszego wyjątkowego zespołu – powiedział James Turner, Sierra Balmain Group Managing Director.

W swojej dotychczasowej karierze Aleksandra Janusz odnosiła sukcesy w transakcjach na rynku nieruchomości w NBGI Private Equity (obecnie Stage Capital), Rockspring PIM (obecnie Patrizia AG) oraz Goldman Sachs International w Londynie. Była zaangażowana w transakcje obrotu nieruchomościami komercyjnymi oraz mieszkaniowymi o wartości 1,4 mld euro. Aleksandra zasiada w radach nadzorczych kilku spółek, w tym w zarządzie Galardia Sp. z o.o., spółce joint venture Sierra Balmain oraz Stage Capital. Posiada tytuł magistra Uniwersytetu w Cambridge na kierunku zarządzania i finansowania nieruchomości. Od 2014 roku pełni funkcję mentora Cambridge REF Mentoring, wspierając młodych, utalentowanych absolwentów w ścieżce ich kariery.

Facebook
LinkedIn

Informacje partnerów portalu

Firmy

Sierra Balmain jest całkowicie niezależną firmą doradczą działającą na rynku nieruchomości komercyjnych, koncentrującą się na obszarze Polski i Europy Środkowo-Wschodniej.…
Baza danych

Najnowsze informacje

Scroll to Top

Informacje

Projekty

Najemcy

Firmy

Informacje

Projekty

Typ obiektu

Liczba miejsc parkingowych

Liczba lokali

Status Inwestycji

Powierzchnia GLA w m2

Województwo

Najemcy

Typ sieci

Liczba wszystkich sklepów

Firmy

Typ firmy