PARTNERZY PORTALU

Nowa inwestycja w Bydgoszczy. Plan budowy parku handlowego w dzielnicy Fordon

Bydgoszcz, ul. Andersa i Gieryna

W bydgoskiej dzielnicy Fordon ma powstać nowy obiekt handlowy. Projekt zakłada budowę parku handlowego, który będzie zlokalizowany u zbiegu ulic Andersa i Gieryna.

Inwestycja ma powstać w rok. Aktualnie inwestor jest na etapie przygotowywania koncepcji. Jak informuje Express Bydgoski, budowa może ruszyć za rok i już prowadzony jest proces komercjalizacji.

Jak podaje lokalna gazeta, w nowym parku handlowym znajdzie się sklep spożywczy, piekarnia, cukiernia czy apteka. Plan inwestora zakłada stworzenie lokalnego centrum handlowo-usługowego, które z czasem zyska większy poza osiedlowy zasięg.

Handlowy charakter dzielnicy Fordon

Nowa inwestycja planowana jest w dzielnicy Fordon u zbiegu ulic Andersa i Gieryna. To rejon miasta znany z handlowego charakteru i dzielnica ma potencjał do powstania tego typu inwestycji. W sąsiedztwie planowanego projektu znajduje się osiedle mieszkaniowe Zofin. Projekt byłby więc odpowiedzią na potrzeby tej grupy mieszkańców. Lokalna społeczność osiedla liczy kilka tysięcy mieszkańców i stale rośnie.

Największe obiekty handlowe w Bydgoszczy to CH Zielone Arkady, Focus Bydgoszcz, Galeria Pomorska, Centrum Fordon, Auchan Bydgoszcz, CH Rondo.

Facebook
LinkedIn

Informacje partnerów portalu

Najnowsze informacje

Scroll to Top

Informacje

Projekty

Najemcy

Firmy

Informacje

Projekty

Typ obiektu

Liczba miejsc parkingowych

Liczba lokali

Status Inwestycji

Powierzchnia GLA w m2

Województwo

Najemcy

Typ sieci

Liczba wszystkich sklepów

Firmy

Typ firmy