PARTNERZY PORTALU

W Limanowej powstaje Dom Handlowy NOVA. Otwarcie już w tym roku

dom-handlowy-nova-wizualicacja-szubryt2

W Limanowej przy ul. Józefa Marka powstaje nowoczesny Dom Handlowy NOVA. Otwarcie obiektu zaplanowane jest na przełomie marca i kwietnia 2021 roku.

Jak podaje inwestor, powierzchnia handlowa nowego obiektu wynosi niecałe 1,5 tys. mkw, powierzchnia przeznaczona na rozrywkę ponad 430 mkw., a na biura prawie 400 mkw. Wśród najemców znajdą się sklep odzieżowy, market spożywczy, a także jubiler. Poza tym mają się tu mieścić salony fryzjerski i kosmetyczny, a także studio tatuażu oraz biura.

Inwestycja w centrum miasta

Inwestycja znajduje się w samym centrum miasta powiatowego Limanowa przy ulicy handlowej o bardzo dużym natężeniu ruchu – ulica Józefa Marka – w miejscu dawnego Zespołu Adwokackiego. Odległość do rynku miejskiego od nowo powstającego obiektu to zaledwie 100m, a do wjazdu od strony ul. Ks. Łazarskiego ok. 350m.

Co więcej w bezpośrednim sąsiedztwie zlokalizowane są obiekty użyteczności publicznej m.in. Starostwo Powiatowe, Sąd Rejonowy oraz Urzędy Gminy i Miasta Limanowa.

Dostęp do obiektu zapewniony jest z ulicy Józefa Marka od strony wschodniej oraz ulicy Ks. Łazarskiego od strony zachodniej, gdzie zlokalizowane zostały miejsca postojowe dla obiektu. Dodatkowe miejsca postojowe zapewniać będzie nowo powstający miejski parking w odległość ok. 40m – 250 miejsc postojowych.

Facebook
LinkedIn

Informacje partnerów portalu

Projekty

dom-handlowy-nova-wizualicacja-szubryt2
mixed-use
2 300 m2
Inwestycja znajduje się w samym centrum miasta  Limanowa przy ulicy handlowej o bardzo dużym natężeniu ruchu – ulica Józefa Marka…
Baza danych

Najnowsze informacje

Scroll to Top

Informacje

Projekty

Najemcy

Firmy

Osoby

Informacje

Projekty

Typ obiektu

Liczba miejsc parkingowych

Liczba lokali

Status Inwestycji

Powierzchnia GLA w m2

Województwo

Najemcy

Typ sieci

Liczba wszystkich sklepów

Firmy

Typ firmy

Osoby

Opcje