Pierwszy w regionie sklep Marc O’Polo powstanie w Ptak Outlet

Powiększa się oferta marek premium dostępnych w Ptak Outlet. Do takich salonów jak Tommy Hilfiger, Calvin Klein czy Lacoste, już w marcu – ze swoim pierwszym sklepem w regionie – dołączy Marc O’Polo.

Położenie tuż obok Łodzi, przy węźle komunikacyjnym autostrady A1 z drogą ekspresową S8, Ptak Outlet zasila ruch klientów i zapewnia im wygodny dojazd do Centrum. W bezpośrednim zasięgu Ptak Outlet (do 30 minut drogi) znajduje się aż 2 mln potencjalnych klientów.

R E K L A M A
Food Fyrtel

– Od lat konsekwentnie budujemy markę dynamicznego centrum wyprzedażowego, które stale się rozwija – mówi Kazimierz Ćwikła, Wiceprezes Zarządu Ptak S.A. – Każdego roku poszerzamy portfolio najemców, czym zyskujemy sobie grono wiernych klientów. Funkcjonujące u nas marki traktujemy na partnerskich zasadach, proaktywnie reagując na zmieniające się realia rynkowe: wdrażamy nowe formy promocji, szukamy nowych metod wsparcia sprzedaży. Wzbogacenie naszego portfolio o salon Marc O’Polo to potwierdzenie dobrej renomy, jaką Ptak Outlet wypracował sobie na międzynarodowym rynku.

Aktualnie w Ptak Outlet można znaleźć ponad 100 światowych marek, w tym największe w Polsce outlety Nike i Sizeer, jedyny w kraju outlet Douglas oraz jedyne w regionie sklepy Tommy Hilfiger, Calvin Klein i Lacoste.

Ptak Outlet częścią Miasta Mody Ptak

Ptak Outlet znajduje się na terenie Miasta Mody Ptak, największego w Polsce centrum handlowego, łączącego sprzedaż hurtową i detaliczną. Miasto Mody Ptak to 250 tys. mkw. powierzchni handlowo-wystawienniczej, na które oprócz Ptak Outlet składają się: Centrum Hurtowe Ptak – kompleks hal handlowych, w których funkcjonuje ponad 2 tys. firm – producentów i importerów odzieży; Galeria Ptak Moda – salon mody polskiej, oferujący kolekcje odzieży 300 najlepszych polskich producentów; park handlowy Ptak Market, z takimi markami jak: Lidl, Rossmann, Media Expert, Pepco, Deichmann i TEDi.

W 2021 roku odbędzie się otwarcie Mandorii Miasta Przygód – tematycznego parku rozrywki stylizowanego na renesansowe miasto handlowe. Miasto Mody Ptak znajduje się w Rzgowie przy drodze krajowej nr 1 i zbiegu autostrady A1 (Gdańsk – Katowice) oraz drodze ekspresowej S8 (Białystok – Warszawa – Wrocław).

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział