PARTNERZY PORTALU

Koku Sushi rozwija sieć i nowy format lokali

koku-sushi

Koku Sushi – popularna sieć restauracji rozwijana w oparciu o system franczyzowy, nie wstrzymuje ekspansji pomimo pandemii. Nowy lokal sieci z początkiem lutego br. uruchomiono w Komornikach i działa pod szyldem Sushi Point.

Koku Sushi Point mieści się przy ul. Młyńskiej w Komornikach pod Poznaniem i działa wyłącznie w formule na wynos oraz w dostawie. To, jak podkreślają właściciel sieci, koncept skrojony pod nowe czasy – klienci mogą bowiem zamówić dania do domu lub odebrać je osobiście w lokalu.

Koku Sushi Point – nowy format na czas lockdownu

– Koku Sushi Point to restauracja nastawiona w całości na rynek delivery. Chociaż pomysł na taką formułę działalności powstał podczas wiosennego lockdownu gastronomii, to jesteśmy pewni, że sprawdzi się nie tylko w trakcie trwania epidemicznych obostrzeń. Sushi na wynos od zawsze cieszy się wyjątkowym powodzeniem, a teraz siłą rzeczy, ten trend mocno przyśpieszył – komentuje Urszula Olechno, współwłaścicielka sieci franczyzowej Koku Sushi.

– Kuchnia japońska z pewnością wzbogaci ofertę gastronomiczną naszego regionu. Wiemy, że wielu mieszkańców z niecierpliwością czekało na to otwarcie. Pierwszy weekend działalności przerósł nasze najśmielsze oczekiwania, zrealizowaliśmy ponad 150 zamówień. To bardzo dobrze rokuje na przyszłość i utwierdza nas w przekonaniu, że lokalizacja w Komornikach jest trafionym pomysłem – ocenia Marcin Nowak, właściciel punktu.

Koku Sushi Point należy do największej sieci sushi barów w Polsce. Obecnie pod jej szyldem działają już 33 restauracje w całym kraju. Koncept Point w Komornikach to drugi tego typu lokal w sieci, stanowiący bezpośrednią odpowiedź na sytuację związaną z pandemią. W ofercie komornickiego sushi baru znajdziemy kilkadziesiąt propozycji z kuchni japońskiej, a także dania na ciepło (m.in. sandwiche, bułeczki, baozi czy zupy). Zamówienia można składać telefonicznie, poprzez aplikację Koku Sushi lub online za pośrednictwem strony. Obszar dostawy, oprócz samych Komornik, obejmuje także okoliczne miejscowości – m.in. Wiry, Luboń,  Plewiska, Stęszew czy Rosnówko.

Facebook
LinkedIn

Informacje partnerów portalu

Najemcy

gastronomia
Lokalizacji: 33
Koku Sushi to sieć restauracji serwujących sushi. Sieć jest rozwijana w oparciu o system franczyzowy. Operator sieci proponuje franczyzobiorcom dwa…
Baza danych

Firmy

Spółka Gastronom to właściciel restauracji i placówek gastronomicznych. Twórca sieci franczyzowych. Właściciel lokali serwujących sushi i działających pod szyldem Koku…
Baza danych

Najnowsze informacje

Scroll to Top