Rejestracja na SCF 2023 Fall!
Dołącz do 1200 uczestników

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

Do zespołu Newbridge Poland dołącza nowy leasing manager

Newbridge Poland wzmacnia swój dział najmu. Z początkiem lutego br. nowym Leasing Managerem firmy została Karolina Nitowska.

Na nowym stanowisku Karolina Nitowska będzie odpowiedzialna za strategię najmu, działania związane z komercjalizacją oraz rozwój relacji z najemcami w firmie Newbridge Poland. Do jej głównych zadań należeć będzie m.in. przygotowanie i wdrożenie nowej strategii najmu dla portfolio Newbridge, prowadzenie negocjacji oraz bieżący kontakt z najemcami.

Nowa Leasing Manager Newbridge Poland będzie również współpracować z działem development pod kątem dalszego etapu modernizacji i rozwoju istniejących już obiektów, jak i nowych inwestycji, m.in. planowanego nabycia kolejnych obiektów oraz ich rozbudowy.

Newbridge wzmacnia kadry

Karolina Nitowska posiada ponad 9-letnie doświadczenie w branży retail. Od 2015 roku pełniła funkcję Senior Associate w firmie Colliers International, gdzie była odpowiedzialna za komercjalizację powierzchni handlowej w imieniu właścicieli nieruchomości. Do jej obowiązków należała również reprezentacja najemców.

Przed zatrudnieniem w Colliers pracowała na stanowisku Negocjatora ds. wynajmu w firmie Aspenn, gdzie zdobywała doświadczenie w obszarze najmu obiektów handlowych takich jak Nowa Stacja w Pruszkowie, Galeria Siedlce, Galeria Jurowiecka, Ferio Wawer czy Turawa Park.

Karolina Nitowska jest absolwentką warszawskiej Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku finanse i rachunkowość oraz Politechniki Warszawskiej na kierunku gospodarka przestrzenna.

– Newbridge Poland już od kilku lat konsekwentnie umacnia pozycję swoich obiektów handlowych, a zarazem udowadnia, jak wielki potencjał inwestycyjny drzemie w centrach convenience. Wielka w tym zasługa profesjonalnej kadry posiadającej wieloletnie doświadczenie i specjalistyczną wiedzę rynkową – informuje Rory Mepham, Dyrektor Zarządzający w Newbridge Poland.

– Jesteśmy pewni, że Pani Karolina Nitowska zapewni zastrzyk nowej energii w kluczowych dla nas projektach, a także wesprze działania mające na celu dalszą komercjalizację, rekomercjalizację, rozwój oraz modernizację naszych obiektów na lokalnych rynkach – wyjaśnia Marta Drzewiecka, Portfolio Property & Marketing Manager w Newbridge Poland.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział