Rejestracja na SCF 2023 Fall!
Dołącz do 1200 uczestników

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

Netto otwiera kolejny sklep we flagowym formacie 3.0

Nowy sklep Netto został otwarty 25 lutego w Pruszkowie. Nowa placówka została zbudowana zgodnie z formatem 3.0 – flagowym modelem Netto.

Sklepy powstające w myśl tej zasady są przestronne i nowoczesne, a ich wystrój nawiązuje kolorystyką i klimatem do popularnego stylu skandynawskiego.

– Sklep w Pruszkowie to kolejne nasze otwarcie w tym roku – mówi Janusz Stroka, prezes Netto Polska. – Pod koniec stycznia zaprosiliśmy klientów na zakupy do nowej placówki w Oświęcimiu, a w kolejnych miesiącach planujemy dalsze otwarcia w miastach w całej Polsce. Nasz model 3.0 został opracowany z myślą przede wszystkim o komforcie kupujących, którym pragniemy zapewnić nie tylko bogaty asortyment produktów w przystępnych cenach, ale także miłą atmosferę podczas robienia zakupów. Od samych klientów wiemy, że nowy format spotyka się z bardzo pozytywnym przyjęciem, co nas niezwykle cieszy, ponieważ pokazuje, że przyjęta przez nas strategia rozwoju jest słuszna.

W związku z pandemią Covid-19 wszystkie sklepy Netto funkcjonują zgodnie z wszelkimi obostrzeniami i zasadami bezpieczeństwa. Placówki wyposażone są w środki ochronne zabezpieczające zarówno klientów, jak i pracowników. Nowy sklep Netto w Pruszkowie jest zlokalizowany przy ulicy Poznańskiej 18.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział