PARTNERZY PORTALU

Mallson: nowe znane marki w Okęcie Park

Już za kilka miesięcy klienci warszawskiego centrum Okęcie Park, położonego przy Al. Krakowskiej 61, będą mogli zrobić zakupy w trzech nowych sklepach – Action, Pepco i Rossmannie.

 W latach 2019/2020 r. Okęcie Park przeszło gruntowną modernizację, w wyniku której m.in. powiększono, przebudowano i otworzono najbardziej nowoczesny sklep Agata Meble oraz wprowadzono do obiektu funkcje rozrywkowe w postaci parku trampolin Jump World oraz centrum wspinaczkowego Murall. W najnowszej odsłonie zmian już w marcu rozpoczną się prace adaptacyjne i zmiana układu lokali na parterze, co pozwoli na pełne przystosowanie tej powierzchni do standardów nowych najemców – sieci Action (900 mkw.), Pepco (630 mkw.) i Rossmann (420 mkw.). Każdy z lokali będzie miał oddzielne wejście bezpośrednio z parkingu, co jest rozwiązaniem szczególnie docenianym przez klientów w czasach podwyższonego reżimu sanitarnego.

Okęcie Park poszerza ofertę marek

Pojawienie się wśród najemców centrum znanych i lubianych sieci dyskontowych oraz marek pozwalających na zaspokojenie codziennych potrzeb, to odpowiedź na niesłabnącą popularność tego typu formatów zakupowych wśród konsumentów.

 – Wiemy, że Okęcie Park ma grono stałych klientów, którzy cenią sobie różnorodną ofertę dostępną w jednym miejscu. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom chcemy tę ofertę uzupełnić i jeszcze bardziej zróżnicować. Polscy konsumenci lubią robić zakupy szybko, wygodnie i najlepiej móc załatwić wiele spraw w jednym miejscu. Pojawienie się w centrum sklepów takich marek jak Action, Pepco i Rossman z całą pewnością pozwoli ten cel zrealizować. Jestem przekonany, że będzie to także z korzyścią dla innych najemców i przyczyni się do wzrostu odwiedzalności całego obiektu – podkreśla Henryk Rytwiński, COO Onyx Asset Management.

Wśród dotychczasowych najemców centrum poza Agata Meble, Jump World i Murall są już m.in.: Media Markt, supermarket spożywczy Auchan, Jysk, Bel – Pol, Burger King, Dreams Design oraz Świat Dziecka.

Klienci mogą dogodnie dojechać do centrum zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem – bezpłatny parking naziemny i podziemny liczy łącznie ok. 1,5 tys. miejsc.

W umowach najmu z Action, Pepco i Rossmann pośredniczyła firma Mallson Polska, która odpowiadała za rekomercjalizację tej części obiektu. Nowi najemcy swoje lokale otworzą pod koniec pierwszej połowy roku. Właścicielem i zarządcą Okęcie Park jest Grupa Octava Property Trust.

Mallson rekomercjalizuje Okęcie Park

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na każdym etapie powstawania i funkcjonowania nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo na rynku nieruchomości handlowych, w szczególności ocenę potencjału oraz rentowności projektów, komercjalizację centrów i parków handlowych jak również obsługę ich sprzedaży. Mallson Polska współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi inwestorami.

Firma ma w swoim portfolio łącznie 100 otwartych oraz realizowanych projektów nowoczesnych obiektów handlowych o łącznej powierzchni około 900 tys. mkw., a obecnie jest w trakcie procesu komercjalizacji i rekomercjalizacji ponad 60 centrów i parków handlowych na terenie całego kraju.

Facebook
LinkedIn

Informacje partnerów portalu

Projekty

galeria handlowa
m2
Okęcie Park to centrum handlowe na warszawskich Włochach, do niedawna znane klientom jako Centrum Krakowska 61. W 2019/2020 roku centrum…
Baza danych

Najemcy

artykuły spożywcze, dodatki modowe, wyposażenie wnętrz
Lokalizacji: 111
Action to szybko rozwijająca się międzynarodowa sieć dyskontów niespożywczych posiadająca sklepy w Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Austrii i Polsce.…
Baza danych

Firmy

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na poszczególnych etapach powstawania projektów nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo…
Baza danych

Najnowsze informacje

Scroll to Top