Rejestracja na SCF 2023 Fall!
Dołącz do 1200 uczestników

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

Primark przesuwa datę otwarcia drugiego sklepu w Polsce

Ograniczenie działalności centrów handlowych z powodu kolejnej fali pandemii koronawirusa wstrzymało otwarcie drugiego sklepu sieci Primark w Polsce.

Primark w poznańskiej galerii nie rozpocznie pracy 25 marca, jak pierwotnie zakładano. Irlandzka sieć odwołała datę otwarcia i poinformowała o przesunięciu startu na późniejszy termin.

– W związku z decyzją rządu dotyczącą m.in. ograniczenia działalności galerii handlowych na terenie całego kraju, od 20 marca, otwarcie sklepu Primark w centrum handlowym Posnania w Poznaniu, zaplanowane na 25 marca zostanie przesunięte na późniejszy termin – poinformowali przedstawiciele sieci.

– Nic nie jest dla nas ważniejsze niż zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników i klientów. Dlatego, będziemy stale monitorować sytuację oraz wszelkie rekomendacje władz, a nasz poznański sklep otworzymy, gdy regulacje na to pozwolą oraz, gdy będziemy pewni, że możemy zapewnić osobom przebywającym na jego terenie warunki bezpiecznej pracy i zakupów. Wierzymy, że nasi klienci, zrozumieją zaistniałą sytuację. O nowej dacie otwarcia drugiego sklepu Primark w Polsce poinformujemy w późniejszym terminie – podkreślono w komunikacie skierowanym do mediów.

Primark w Polsce

Primark w centrum handlowym Posnania będzie miał dwa poziomy i 3,5 tys. mkw. powierzchni. Nowy sklep stworzy ponad 230 miejsc pracy.

Pierwszy w Polsce sklep irlandzkiej sieci otwarty został w sierpniu 2020 r. w warszawskiej Galerii Młociny. Marka planuje już kolejny sklep, tym razem na Śląsku.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział