PARTNER PORTALU

PARTNER PORTALU

Napollo: rusza budowa nowego parku handlowego w Gorzowie Wielkopolskim

Firma Napollo realizuje inwestycję kolejnego parku handlowego typu convenience. Najnowszy N-Park pojawi się w liczącym ponad 125 tys. mieszkańców Gorzowie Wielkopolskim. Otwarcie zaplanowano na czwarty kwartał 2021 roku.

Zaprojektowana powierzchnia najmu N-Parku to ok. 6,5 tys. mkw GLA, docelowo 10 tys. mkw. GLA. W obiekcie znajdą się najemcy tacy jak m.in. Biedronka, Rossmann, Pepco, KiK, RTVEuroAGD, a także usługi i mała gastronomia. W ostatnich uzgodnieniach są 3 umowy najmu z dużymi sieciami m.in. z branży odzieżowej, co pozwoli na potwierdzenie komercjalizacji na poziomie ponad 90 proc. GLA. Parking naziemny zaplanowany jest na ok. 180 miejsc postojowych.

Nowa powierzchnia handlowa w Gorzowie Wielkopolskim

N-Park powstanie w północno-wschodniej części miasta, przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych, ul. Pomorskiej, w otoczeniu dużych osiedli mieszkaniowych i znaczących zakładów pracy. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przystanki licznych linii autobusowych i tramwajowych, stacja benzynowa oraz sklep Intermarche. Lokalizacja ta, dzięki N-Parkowi, zostanie wzbogacona o kolejny obiekt z wielobranżową ofertą. Generalnym wykonawcą N-Parku jest firma Trasko Invest, z którą Napollo realizowało już m.in. projekt we Wrocławiu.

– Usytuowanie i projekt N-Parku w Gorzowie Wielkopolskim bardzo dobrze wpisują się w koncept obiektu oferującego wygodne zakupy i potrzebne usługi blisko domu klienta – mówi Dorota Beltrani, Dyrektor ds. Komercjalizacji i Zarządzania w Napollo. – Centrum powstaje w otoczeniu gęstej zabudowy mieszkaniowej. W strefie jego bezpośredniego oddziaływania, do 10 minut drogi, mieszka ok. 60 tys. osób. Zaprojektowany miks najemców oferuje asortyment w głównych kategoriach produktowych, zaspokajających zarówno codzienne potrzeby zakupowe jak i te incydentalne lub specjalistyczne – dodaje Dorota Beltrani.

Poza Gorzowem Wielkopolskim, w najbliższych dwóch latach zaplanowane są kolejne N-Parki m.in. we Wrocławiu przy ul. Karwińskiej i w Łanach na granicy Wrocławia. Otwarcie N-Parku Łany zaplanowane jest na pierwszy kwartał 2022. Oznaczać to będzie przekroczenie 100 tys. mkw. łącznej powierzchni najmu w portfelu inwestycji handlowych Napollo. Dodatkowo, zespół Napollo pracuje intensywnie nad 12 kolejnymi projektami, z czego 4 mają już podpisane umowy przedwstępne.

napollo-gorzow

Projekty Napollo

Napollo jest polską firmą, która z powodzeniem prowadzi działalność inwestycyjną od 2007 r. Zarządza pełnym procesem, w którego skład wchodzą: pozyskanie nowych gruntów, koordynacja realizacji budów, finansowanie, komercjalizacja projektów handlowych, sprzedaż mieszkań, zarządzanie nieruchomościami, komunikacja marketingowa. Jest właścicielem Galerii Renova w Warszawie, Galerii Grodova w Grodzisku Mazowieckim oraz Galerii Piastova w Gnieźnie. Firma rozwija intensywnie koncept parków handlowych typu convenience, czyli wygodnych zakupów blisko domu, w centrach miast do 100 tys. mieszkańców i o powierzchni najmu do 15 000 m2. Format obecnie realizowanych parków handlowych pod marką N-Park zastąpił wcześniej wprowadzone przez firmę na rynek Centra Zakupów. N-Parki działają już m.in. w Warszawie i aglomeracji warszawskiej oraz we Wrocławiu. Napollo jest członkiem Polskiej Rady Centrów Handlowych oraz Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział