PARTNERZY PORTALU

Papa John’s wkracza do kolejnego miasta

papa-johns-pizza-1

We Wrocławiu przy ul. Glinianej otwarty został kolejny w Polsce lokal amerykańskiej sieci Papa John’s. Lokal prowadzony jest w formie franczyzy.

Punkt ma ponad 130 mkw. i jest utrzymany w najnowszym stylu marki. Poza bezpośrednią opcją wygodnej dostawy do domu czy odbioru osobistego, można także skorzystać z zamówień poprzez najbardziej znane agregatory.

Rozwój poprzez franczyzę oraz lokale własne

Papa John’s to jedna z trzech największych na świecie marek działających na rynku dostaw pizzy. W Polsce jest obecna od grudnia 2017 roku. Zarządza nią spółka Lech Pizza – będąca częścią największego franczyzobiorcy marki na świecie – PJ Western. Po 2 latach samodzielnego rozwoju i uruchomieniu 6 własnych lokali, w październiku 2019 roku spółka postanowiła skupić część swoich działań na poszukiwaniu Partnerów franczyzowych na polskim rynku.

Sieć przymierza się także do dalszego rozwoju lokali własnych. Kolejne otwarcia są planowane w pierwszym półroczu 2021 roku.

Facebook
LinkedIn

Informacje partnerów portalu

Najemcy

papa-john-s-logo
gastronomia
Lokalizacji: 7
Papa John’s to amerykańska sieć pizzerii z kilkudziesięcioletnią tradycją. Na całym świecie pod jej szyldem działa ponad 5 tys. lokali…
Baza danych

Firmy

Lech Pizza Sp. z o.o. to operator sieci pizzerii Papa John’s. W Polsce sieć jest obecna od grudnia 2017 roku.…
Baza danych

Najnowsze informacje

Scroll to Top