Rejestracja na SCF 2023 Fall!
Dołącz do 1200 uczestników

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

Grupa Saller zakończyła rozbudowę Parku Handlowego w Hrubieszowie

W drugiej połowie 2020 roku zakończono rozbudowę położonego u zbiegu ulic Kolejowej i Dworcowej parku handlowego w Hrubieszowie. Obiekt powiększył się o ponad 5 tys. mkw., a do dyspozycji klientów oddano ponad 300 miejsc parkingowych.

W nowo wybudowanej części swoją działalność rozpoczęły już sklepy Hebe, Sinsay oraz Neonet. Do otwarcia przygotowuje się również sklep marki Tedi, który zastąpił salon meblowy Abra.
Obecnie trwa komercjalizacja ostatnich wolnych powierzchni rozbudowanego parku handlowego, a także prace modernizacyjne budynku znanego jako CH Maxx, który zostanie gruntownie odświeżony.

13 tys. mkw. GLA w Hrubieszowie

Park handlowy w Hrubieszowie to jedyny wielkopowierzchniowy kompleks w mieście o powierzchni ponad 13 tys. mkw. i jedyne w okolicy bardzo dobrze funkcjonujące i rozwinięte centrum handlowe, oferujące różnorodny asortyment ponad 20 marek. Zasięg oddziaływania to około 15 tysięcy potencjalnych klientów mieszkających w odległości 15 minut i około 60 tys. mieszkańców powiatu hrubieszowskiego. Jednocześnie park zlokalizowany jest około 20 kilometrów od granicy polsko-ukraińskiej, a więc lokalizacja jest atrakcyjna również dla klientów zza wschodniej granicy kraju.

– Cieszymy się, że do parku handlowego dołączają uznane marki różnych branż, co potwierdza, iż Hrubieszów oraz inne przygraniczne miejscowości, w których realizujemy nasze inwestycje cechuje duży potencjał rozwoju – komentuje J. Saller, Prezes Grupy.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział