Galeria Przymorze przygotowała własny poradnik z zasadami bezpieczeństwa w pandemii

Galeria Przymorze w Gdańsku przygotowała własny poradnik z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa, które należy przestrzegać na terenie centrum handlowego.

– W naszym centrum działamy pod hasłem #bądźmyodpowiedzialni, ponieważ ta sytuacja dotyczy nas wszystkich. Zarządców, pracowników centrum, najemców i klientów. Wszyscy musimy być odpowiedzialni. Dlatego wciąż bardzo pilnujemy przestrzegania wszelkich zasad bezpieczeństwa w naszym centrum, a poszczególne sklepy samodzielnie wdrażają zasady komfortowych zakupów – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, Dyrektor Galerii Przymorze.

Od początku drugiej połowy marca nie działa większość sklepów w centrach handlowych na Pomorzu, Warmii i Mazurach, do których krótko potem dołączyło województwo lubuskie i mazowieckie. Od 27 marca stan ten objął całą Polskę, a do listy zamkniętych lokali dodać należy sklepy budowlane i meblowe. Do podstawowych zasad, obowiązujących w galeriach wciąż należą utrzymywania bezpiecznej odległości, dezynfekcji rąk i noszenia maseczki ochronnej. Oprócz tego w sklepach przebywać może jednocześnie nie więcej niż 1 osoba na 15 m2 – w przypadku sklepów do 100 m2 i 1 osoba na 20 m2 w przypadku sklepów o powierzchni większej niż 100 m2.

Zasady bezpieczeństwa w Galerii Przymorze

Wszystkie wejścia do Galerii Przymorze są otwarte, aby klienci centrum mogli komfortowo i bezpiecznie przemieszczać po budynku. Na podłodze w strefie restauracyjnej umieszczone zostały naklejki, umożliwiające zachowanie bezpiecznego dystansu 2 metrów od pozostałych klientów. Strefy wypoczynku są aktualnie niedostępne dla gości centrum. Przy wejściach do Galerii Przymorze ustawiono dozowniki z płynem do dezynfekcji rąk. W centrum wprowadzono dodatkową regularną dezynfekcję podłóg, korytarzy (ze szczególnym uwzględnieniem korytarzy i ścian prowadzących do toalet), koszy na śmieci, donic, klamek, poręczy. Opis wdrożonych w centrum procedur bezpieczeństwa oraz pełna, regularnie aktualizowana lista otwartych sklepów i punktów usługowych dostępna jest na stronie www.galeriaprzymorze.eu.

Facebook
LinkedIn

PARTNERZY PORTALU

Informacje partnerów portalu

Projekty

galeria handlowa
34 000 m2
Galeria Przymorze zlokalizowana jest w Gdańsku przy ulicy Obrońców Wybrzeża 1, w pobliżu najdłuższego w Europie Środkowej budynku mieszkalnego „Falowiec”.…
Baza danych

Firmy

developer/inwestor
Od 24 lat, Apsys projektuje i zarządza przestrzeniami handlowymi we Francji i w Polsce. Apsys rozwija innowacyjne, „szyte na miarę”…
Baza danych

Najnowsze informacje

Scroll to Top