Drogerie Hebe debiutują w Piekarach Śląskich

W połowie kwietnia miało miejsce otwarcie najnowszego sklepu Hebe, zlokalizowanego w Centrum Handlowym Vendo Park przy ul. Bytomskiej 54 w Piekarach Śląskich. Nowo otwarta drogeria jest pierwszą lokalizacją Hebe w tym mieście.

Hebe to sieć oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność.Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja jest właścicielem sieci drogerii Hebe rozwijanych w Polsce od 2011 r. w ramach projektu biznesowego Grupy Jeronimo Martins w Polsce. Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu wysokiej jakości obsługi z ofertą produktów zawsze w niskiej cenie.

Sklepy Hebe pozostają otwarte

Pomimo wprowadzania przez rząd kolejnych obostrzeń w związku z pandemią, drogerie Hebe pozostają otwarte. Firma udostępnia swoim klientom zakupy online, na https://www.hebe.pl/ i przypomina o darmowej dostawie dla zalogowanych użytkowników – nawet w 2 godziny od złożenia zamówienia.

Hebe w Centrum Handlowym Vendo Park przy ul. Bytomskiej 54 w Piekarach Śląskich otwarte będzie od poniedziałku do soboty w godz. 9:00–21:00, a w niedziele handlowe w godz. 10:00–20:00.

Spójna wizualizacja i komfort zakupów są jednym z czynników wyróżniających Hebe. W kolejnych latach JMDiF planuje dalszy rozwój w oparciu o dotychczasowe doświadczenia z rynku drogeryjnego i farmaceutycznego. Obecnie w ramach sieci działa ponad 250 drogerii pod szyldem Hebe. W lipcu 2019 roku została uruchomiona platforma e-commerce www.hebe.pl. Sklep internetowy stanowi uzupełnienie oferty sieci oraz pozwolił na dotarcie do klientów, którzy do tej pory nie mieli dostępu do drogerii w swojej okolicy.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział