Newsletter SCF News
Dołącz do 6000 odbiorców!

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

Grupa Saller zakupiła Centrum Handlowe Marino we Wrocławiu

Początkiem bieżącego roku Grupa Saller dokonała zakupu Centrum Handlowego Marino we Wrocławiu. Saller planuje przebudowę i gruntowną metamorfozę istniejącego budynku.

Obiekt położony jest u zbiegu ulic Paprotnej i Żmigrodzkiej, a bezpośrednie sąsiedztwo Autostradowej Obwodnicy Wrocławia oraz Obwodnicy Środmiejskiej czyni centrum doskonale osiągalnym nie tylko dla mieszkańców północnej części miasta, ale także okolicznych miejscowości. Na prawie 20 tys. metrach kwadratowych znajduje sie ponad 100 uznanych marek oraz punktów usługowych, do ich dyspozycji oddano około 600 miejsc parkingowych.

Grupa Saller planuje przebudowę CH Marino we Wrocławiu

Grupa Saller planuje przebudowę i gruntowną metamorfozę istniejącego budynku. Pierwsze ulepszenia przewidziane są w strefie zewnętrznej: układ drogowy stanie się przyjaźniejszy dla klientów, elewacje oraz zewnętrzna strefa reklam dla najemców zostaną odświeżone.

Drugi etap planowanej modernizacji dotyczy wnętrza Marino i ma na celu znaczne poprawienie dostępności poszczególnych stref dla klientów. Pasaż poddany zostanie przebudowie oraz rewitalizacji. Jednocześnie trwają prace nad poszerzeniem oferty zakupowej poprzez zaawansowane negocjacje dotyczące ostatnich wolnych powierzchni w centrum handlowym.

– Marino jest jednym z najstarszych i najlepiej funkcjonujących centrów handlowych we Wrocławiu. Jesteśmy przekonani, że wszystkie dotychczasowo podjęte działania, jak i zaplanowane prace budowlane przyczynią się do podniesienia atrakcyjności tego już świetnie funkcjonującego obiektu – mówi J.Saller, Prezes Grupy.

Grupa Saller posiada w Polsce obecnie prawie 100 obiektów. Jest nie tylko długofalowym inwestorem, który planuje, buduje oraz rozbudowuje, ale także samodzielnie zarządza i utrzymuje swoje nieruchomości komercyjne. Została założona przez Josefa Saller w 1981 r. w Bawarii. Główna siedziba firmy mieści się w Weimarze – Legefeld (Turyngia), polska centrala znajduje się we Wrocławiu. Łączna powierzchnia najmu grupy Saller w Polsce to około 375 tys. mkw., w skali międzynarodowej (rynek niemiecki, czeski, słowacki i polski) zarządza ponad 1,72 mln mkw. powierzchni najmu.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział