Rejestracja na SCF 2023 Fall!
Dołącz do 1200 uczestników

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

Nowy obiekt handlowy powstaje w Szamotułach

Na terenie po dawnej fabryce mebli w Szamotułach, pomiędzy ulicą Dworcową a Aleją Jana Pawła II, powstanie kompleks handlowo-usługowy. Projekt jest realizowany przez spółkę Budrem z Ostrowa Wielkopolskiego.

Nowy projekt handlowy zakłada budowę trzech budynków handlowo-usługowych i infrastrukturę towarzyszącą. Koniec prac zaplanowano na jesień tego roku. Inwestor – spółka Budrem – ma wykonać również rondo na ul. Dworcowej oraz przebudować ulicę Młyńską.

Będzie to największy obiekt handlowy w mieście. Docelowo o powierzchni ok. 5 tys. mkw. powierzchni najmu. W parku handlowym planowanych jest kilkanaście sklepów. Dla zmotoryzowanych klientów przed obiektem zaplanowano 100 miejsc parkingowych.

Nowy obiekt handlowy w Szamotułach w IV kwartale 2021

Centrum handlowe MultiBox Szamotuły buduje Zakład Budowlano-Remontowy Budrem. Założenia architektoniczne opracowało Studio MTS. Otwarcie obiektu zaplanowano na IV kwartał br.

Zakład Budowlano-Remontowy Budrem to polska firma rodzinna, która powstała w 1990 roku. Od początku działalności spółka zajmuje się realizacją dużych obiektów handlowych i przemysłowych jako generalny wykonawca oraz całościową obsługą procesów inwestycyjnych.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział