scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

Nowy sklep sieci TEDi

tedi-zielone-wzgorze

Sieć TEDi, oferująca gamę artykułów dekoracyjnych i gospodarstwa domowego, uruchomiła swój pierwszy sklep w Białymstoku. To jednocześnie drugi sklep sieci w Galeriach Carrefour.

W 2021 r., mimo ograniczeń w działalności handlowej, w Galeriach Carrefour otwartych zostało 6 sklepów i lokali usługowych. Poza sklepem TEDi, to m.in. największy w Rybniku sklep sportowy sieci Decathlon w Galerii Śląskiej czy kolejny lokal polskiej, rodzinnej sieci Cukiernia Chojecki, który powstał w Galerii Żyrardów.

– Pierwszy sklep TEDi w Białymstoku, to z jednej strony kolejny przykład poszerzania oferty dla naszych klientów, w tym przypadku Galerii Zielone Wzgórze a z drugiej, to rozszerzenie współpracy z siecią TEDi, która była możliwa dzięki sukcesowi sklepu w Kaliszu – mówi Ewa Karska, dyrektor Działu Galerii Handlowych Carrefour Polska. – W bardzo trudnym, z uwagi na ograniczenia pandemiczne, dla handlu czasie każde otwarcie nowego sklepu czy lokalu cieszy podwójnie i jest potwierdzeniem zaufania jakim darzą nas najemcy – dodaje Ewa Karska.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY
PULS RYNKU
SCF DATABASE

Najemcy

tedi-logo
sieć dyskontowa
Lokalizacji: 146
​​TEDi to sieć sklepów działających w sektorze niespożywczym. Promuje się jako sieć przyjazna dla rodzin, która obecna jest nie tylko…
Baza danych

Firmy

TEDi to właściciel sieci sklepów dyskontowych z ofertą niespożywczą. Marka TEDi w Polsce zadebiutowała w 2018 roku. Sieć jest rozwijana…
Baza danych

Codzienny newsletter
SCF News | Retailnet.pl

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

dla profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów.

Subscribe

* indicates required