Rossmann w Parku Handlowym MultiBox w Łasku

multibox-lask

Niebawem w Parku Handlowym MultiBox w Łasku zostanie otwarty ponad 400-metrowy salon lidera rynku artykułów kosmetycznych – drogeria Rossmann.

Park Handlowy MultiBox Łask działa przy ulicy Warszawskiej 49b, w sąsiedztwie stacji paliw Circle K., bezpośrednio przy markecie spożywczym Kaufland, dzieląc z nimi wspólny parking.

Rossmann jest liderem rynku drogeryjnego w Polsce. Pierwszy sklep powstał w 1993 r. w Łodzi. Dziś w portfolio firmy widnieje ok. 1,5 tys. salonów, które odwiedza codziennie średnio 820 tys. osób. Spółka zatrudnia obecnie 19 tysięcy pracowników i oferuje klientom 21,5 tys. produktów polskich i zagranicznych. Pod szyldem Rossmanna znaleźć można 800 marek oraz 27 marek własnych.

Obiekty MultiBox tworzą jedną z największych w Polsce sieci parków handlowych. Za ich koncepcję komercyjną oraz wynajem odpowiada frma Mallson Polska. Inwestorem i wykonawcą Parków Handlowych MultiBox jest Zakład Budowlano-Remontowy Budrem z Ostrowa Wielkopolskiego.

13 obiektów w sieci MultiBox

Obecnie w ramach sieci MultiBox działa 13 obiektów: w Warszawie, Głogowie, Płońsku, Świeciu, Tczewie, Nowym Tomyślu, Łasku, Siedlcach, Ciechanowie, Dęblinie, oraz dwa w Ostrowie Wielkopolskim. Najbliższe otwarcie kolejnego MultiBoxu planowane jest jesienią tego roku w wielkopolskich Szamotułach.

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na każdym etapie powstawania i funkcjonowania nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo na rynku nieruchomości handlowych, w szczególności ocenę potencjału oraz rentowności projektów, komercjalizację centrów i parków handlowych jak również obsługę ich sprzedaży. Mallson Polska współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi inwestorami.

Firma ma w swoim portfolio łącznie 100 otwartych oraz realizowanych projektów nowoczesnych obiektów handlowych o łącznej powierzchni około 900 tys. mkw., a obecnie jest w trakcie procesu komercjalizacji i rekomercjalizacji ponad 60 centrów i parków handlowych na terenie całego kraju.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE

Projekty

multibox-lask
park handlowy
1 200 m2
Park Handlowy MultiBox Łask działa przy ulicy Warszawskiej 49b, w sąsiedztwie stacji paliw Circle K., bezpośrednio przy markecie spożywczym Kaufland,…
Baza danych

Najemcy

drogeria
Lokalizacji: 1 500
Pierwsza drogeria Rossmann w Polsce została otwarta w 1993 roku w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej. Rossmann jest obecny zarówno w…
Baza danych

Firmy

retail agency
Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na poszczególnych etapach powstawania projektów nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo…
Baza danych
Scroll to Top