Rejestracja na SCF 2023 Fall!
Dołącz do 1200 uczestników

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

Media Expert otwiera elektromarket nr 500

Sieć Media Expert właśnie uruchomiła swój sklep nr 500 i jest już obecna w aż 426 polskich miastach. Równolegle z otwarciami, firma sukcesywnie modernizuje starsze obiekty, doskonali format ekspozycyjny i rozbudowuje ofertę w segmencie elektroniki użytkowej, gamingu, AGD oraz sportu i rekreacji.

Sieć Media Expert osiągnęła liczbę 500 elektromarketów. Ze sklepów, usytuowanych zarówno w galeriach, parkach handlowych, jak i budynkach wolnostojących, mogą dziś korzystać mieszkańcy 426 polskich miast. Jubileuszowe otwarcie przypadło Tarnobrzegowi, choć jeszcze w tym miesiącu otwarte zostaną sklepy w Pelpinie, Siedlcach i Świętochłowicach.

– Ostatni rok z pewnością dostarczył wielu nieoczekiwanych komplikacji, ale obrany wcześniej kurs rozwoju został utrzymany. Strategia ekspansji dziś materializuje się w liczbie 500 sklepów. Liczba ta ma oczywiście jedynie wymiar symboliczny, nie jest naszym limitem i z pewnością nie zatrzymamy się w dążeniu do dalszego umacniania swojej pozycji na rynku. Chcemy podnosić konkurencyjność, kompetencje, standardy obsługi oraz budować bliskie relacje z naszymi klientami – mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert.

Media Expert wzmacnia również logistyczne aspekty swojej działalności. Inwestycje w nowoczesne powierzchnie magazynowe w kluczowych lokalizacjach w centralnej części kraju pozwalają sieci na konsekwentny rozwój strategii omnichannel oraz skracanie czasu dostaw, zarówno do klientów indywidualnych, jak i do sklepów stacjonarnych. Według najnowszego badania Mediapanel, sklep mediaexpert.pl jest wymieniany w trójce najchętniej odwiedzanych serwisów e-commerce w Polsce.

Media Expert w ponad 420 miastach w Polsce

Media Expert jest największą siecią RTV/AGD w Polsce – w jej skład wchodzi 500 elektromarketów w ponad 420 miastach na terenie całego kraju. Marka jest obecna na rynku od 2002 r.
Elektromarkety Media Expert oferują najnowsze produkty segmentu RTV i AGD, a także laptopy, tablety, smartfony i sprzęt fotograficzny. W wybranych elektromarketach dostępne są również rowery, skutery, quady, elektronarzędzia, sprzęt relaksacyjny i sprzęt do pielęgnacji ogrodów. Sklep www.mediaexpert.pl jest regularnie notowany wśród najpopularniejszych witryn w kategorii E-commerce w Polsce według badania Gemius/PBI. Elektromarkety Media Expert zapewniają szeroki pakiet usług dodatkowych. W ramach opcji Home Delivery, sieć dostarcza zakupione produkty do domu klienta, odbiera zużyty sprzęt, realizacje indywidualne zamówienia oraz gwarantuje bogaty pakiet usług instalacji i konfiguracji urządzeń.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział