Newsletter SCF News
Dołącz do 7000 odbiorców!

Wkrótce SCF 2024 Fall

Leasing, inwestycje, zarządzanie. Trwa rejestracja uczestników na najważniejsze spotkanie decydentów rynku centrów handlowych. 1400 uczestników. 25-26.09.24, Warszawa, Expo XXI.

Rejestracja uczestników

Just Gym: trwa rozwój sieci klubów fitness

W dniu 28 maja br. ponownie oddajemy naszym klubowiczom ich przestrzeń i możliwość poprawy zdrowia w Just Gym. Aktualnie działa 21 klubów fitness Just Gym w całej Polsce – a kolejne jeszcze w tym roku – zapowiada zarząd sieci.

Sieć klubów fitness Just Gym realizuje założone strategie i pomimo sytuacji pandemicznej w Polsce udostępnia 28 maja 2021 r. swoim klientom, prężnie działających 19 klubów, a od 1 czerwca otwiera kolejne dwie nowe lokalizacje, stając się jednocześnie posiadaczem 21 obiektów fitness w całej Polsce.

Na koniec 2020 roku sieć posiadała 17 otwartych klubów, a od 1 kwietnia 2021r. do rodziny klubowiczów Just Gym dołączyli pasjonaci fitness z klubu z Łodzi ul. Piotrkowskiej 155 i Gdyni ul. Unruga 1. 1 czerwca 2021 zostaną otwarte kolejne nowe lokalizacje. Do sieci klubów Just Gym dołącza: Just Gym Poznań Bułgarska – drugi klub w Poznaniu, otwarty na terenie Stadionu Poznań oraz Just Gym Warszawa Rosoła – drugi klub w Warszawie, otwarty tym razem na Ursynowie.

Just Gym umacnia pozycję w Warszawie, Poznaniu i Łodzi

Nowe kluby w sieci są znaczące dla umocnienia obecności już działających klubów w miastach takich jak Warszawa, Poznań i Łódź. Jedna z najnowszych inwestycji sieci klubów fitness Just Gym, zostanie otwarta 1 czerwca przy ul. Bułgarskiej 17 w Poznaniu. Klub mieści się na miejskim Stadionie i zajął powierzchnię około 1,7 tys. mkw. i jest drugim klubem otwartym w tym mieście.

– Ten projekt jest dobrym przykładem, w jaki można wykorzystać połączenie sportu rekreacyjnego jakim jest fitness, jednocześnie wpisując się w sport zawodowy realizowany na piłkarskim Stadionie dobrze znanym w całej Wielkopolsce- mówi Paweł Ciszek Prezes Zarządu Just Gym.

just-gym-poznan
Just Gym Poznań

Również i tym razem zachowanie charakteru adaptowanego obiektu ma swoje odzwierciedlenie w wykorzystanych elementach architektonicznych. Nowoczesna, wygodna, industrialna powierzchnia, wzbogacona wizualnymi elementami lokalnymi zapewnia wygodne i ciekawe miejsce do codziennej aktywności. W Poznaniu na ulicy Bułgarskiej wiodącym atrybutem została „lokomotywa” nawiązująca do akcentów obecnych na obiekcie.

Kolejnym projektem otwieranym również 1 czerwca jest Just Gym Warszawa przy ulicy Rosoła 63, klub usytuowany na warszawskim Ursynowie. Również w tym obiekcie, tak jak w poprzednim warszawskim na ulicy Dziekońskiego 1, zawarto element z otaczającego krajobrazu podtrzymującego lokalną narrację wszystkich naszych klubów w sieci. Lokal jest położony na dwóch piętrach, a otwarte przestrzenie oraz spora ilość światła dziennego wpadającego przez liczne przeszklenia, sprawia, że to miejsce jest idealne do spędzenia wolnego czasu. Każdy chętny może realizować trening na jednej z 12 stref treningowych przy udziale najnowszych sprzętów fitness marki Matrix, Core i ESCAPE .

just-gym-warszawa
Just Gym Warszawa

Uruchomione z dniem 1 kwietnia 2021 lokalizacje w Gdyni na ulicy Unruga oraz Łodzi na ulicy Piotrkowskiej to nowe kluby, które już zdobyły rzesze Klientów. Trzecia lokalizacja w Łodzi i pierwsza w Gdyni, a jednocześnie druga na Pomorzu obok Słupska, to wyjście naprzeciw oczekiwaniom naszych Klubowiczów.

Just Gym: realizujemy wcześniej założony plan ekspansji

– Sieć realizuje wcześniej założony plan ekspansji i jeszcze w tym roku otworzy kolejne kluby na śląsku oraz w województwie lubuskim. Pomimo obecnej „trudnej” sytuacji epidemicznej
realizujemy otwarcia zgodnie z zawartymi wcześniej kontraktami, a to głównie dzięki wsparciu naszych udziałowców – mówi Paweł Ciszek.

Just Gym to ogólnopolska sieć automatycznych klubów fitness działających w formule 24h/7/365. Projekt charakteryzuje połączenie wysokiej jakości oraz niskiej ceny przy zachowaniu pełnej dostępności. Każdy klub zbudowany jest z 12 unikalnych stref łączących się w jednolitą całość przy zachowaniu całkowitej swobody open space. Spółka rozpoczęła swoją działalność w 2017 roku.