HalfPrice w dąbrowskim CH Pogoria

Z początkiem czerwca br. w Centrum Handlowym Pogoria w Dąbrowie Górniczej rusza salon marki HalfPrice. Wchodząca na rynek sieć należy do Grupy CCC i oferuje szeroką gamę produktów znanych marek w atrakcyjnych cenach.

HalfPrice to pierwszy najemca segmentu off-price w CH Pogoria. Asortyment salonu ulokowany na powierzchni ok. 1,5 tys. mkw. obejmuje szeroki wybór modnej odzieży, obuwia, akcesoriów, kosmetyków, zabawek oraz artykułów dekoracji i wyposażenia wnętrz. Ofertę tworzy wiele znanych marek, a ceny produktów obniżone są nawet o 80 proc. Lokal podzielony jest na sekcje tematyczne, a proste, jasne meble i ekspozytory pozwalają skoncentrować uwagę na prezentowanych produktach. Kolekcja marek dostępnych w sklepach sieci będzie stale powiększana.

Multibrandowy sklep w CH Pogoria

– Sklepy multibrandowe klasy premium zyskują coraz większą popularność, a segment off-price ma w tym niebagatelny udział. Oferując wiele znanych, wysokojakościowych marek w jednym miejscu, w znacznie obniżonych cenach – HalfPrice znakomicie wpisuje się w potrzeby współczesnych konsumentów – mówi Katarzyna Jabłońska, asset manager, NEPI Rockcastle. – Wierzymy, że HalfPrice, dzięki ofercie współtworzonej przez popularne marki dotychczas niedostępne na Zagłębiu, stanie się dla wielu klientów CH Pogoria sklepem pierwszego wyboru – dodaje.

– Jestem pewna, że „łowienie skarbów” stanie się pasją dla wielu nowych oraz od lat lojalnych klientów grupy CCC – mówi Malwina Winter, Dyrektor Komercyjny HalfPrice.

Debiutowi sieci HalfPrice towarzyszy kampania, której twarzą została modelka Anna Jagodzińska.

Centrum Handlowe Pogoria w Dąbrowie Górniczej to 97 lokali i wysp handlowych z szeroką ofertą handlowo-usługową. Na 37 tys. mkw., stanowiących powierzchnię handlową obiektu znajdują się salony wielu marek odzieżowych i obuwniczych, restauracje i kawiarnie, kino, a także hipermarket Auchan oraz market budowlany OBI. Obiekt należy do NEPI Rockcastle, a za zarządzanie obiektem odpowiada firma Sierra Balmain Property Management.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE

Projekty

galeria handlowa
36 700 m2
Centrum Handlowe Pogoria w Dąbrowie Górniczej to 80 lokali z szeroką ofertą handlowo-usługową. Na ok. 37 tys. mkw., stanowiących powierzchnię…
Baza danych

Najemcy

half-price-logo
dodatki modowe, obuwie, odzież damska, odzież i artykuły dziecięce, odzież męska, odzież młodzieżowa
Lokalizacji: 30
HalfPrice to nowa sieć handlowa w kategorii off-price, w której klienci znajdą szeroką gamę produktów znanych marek w bardzo atrakcyjnych…
Baza danych

Firmy

developer/inwestor
Rockcastle Poland Sp. z o.o. należy do NEPI Rockcastle -  grupy inwestycyjnej i deweloperskiej w Europie Środkowo-Wschodniej. NEPI Rockcastle posiada…
Baza danych
Scroll to Top