Mallson Polska rozpoczyna komercjalizację nowego projektu w Jaśle

jaslo-mallson

Rozpoczęły się przygotowania do realizacji największego w Jaśle Parku Handlowego. Budowa ma ruszyć jeszcze w tym roku. Mallson Polska rozpoczął proces komercjalizacji obiektu.

Obiekt zlokalizowany przy drodze krajowej DK 73 Krosno-Gorlice będzie największym parkiem handlowym w mieście. Atutem projektu jest sąsiedztwo marketu spożywczego Kaufland oraz myjnia samochodowa. W pobliżu projektu znajduje się liczna zabudowa osiedli domów jednorodzinnych i wielorodzinnych oraz instytucje użyteczności publicznej i oświatowej.

Mallson: 7 tys. mkw. GLA dla nowego projektu w Jaśle

W nowoczesnym parku handlowym na powierzchni ponad 7 tys. mkw. GLA znajdzie się ok 12 sklepów najlepszych sieciowych marek. Dla klientów dostępny będzie komfortowy, bezpłatny i współdzielony z marketem Kaufland parking dla w sumie ok. 280 samochodów.

Kompleksowa oferta handlowo-usługowa sprawi, że obiekt stanie się atrakcyjnym miejscem dla zakupów klientów z całego regionu – informują przedstawiciele Mallson Polska.

Projekt architektoniczny opracowuje firma MTDI Group. Inwestycja posiada już pozwolenie na budowę. Otwarcie obiektu zaplanowane jest na II połowę 2022r. Będzie to już trzeci z planowanej sieci obiektów pod wspólną marką – Go! Park Handlowy. Pierwszy rozpoczął działalność kilka miesięcy temu – w Gorlicach. Drugi otworzy się w Jaśle już jesienią tego roku – na ul. Przemysłowej w sąsiedztwie stacji benzynowej BP.

W przygotowaniu są już kolejne projekty tej sieci, w tym jeden także w Jaśle – w ścisłym centrum miasta – przy skrzyżowaniu ul. Metzgera i Kościuszki – na terenie dworca PKS i w sąsiedztwie dworca PKP. Za koncepcję komercyjną oraz wynajem projektów Go! Park Handlowy odpowiada firma Mallson Polska.

Mallson Polska

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na każdym etapie powstawania i funkcjonowania nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo na rynku nieruchomości handlowych, w szczególności ocenę potencjału oraz rentowności projektów, komercjalizację centrów i parków handlowych jak również obsługę ich sprzedaży. Mallson Polska współpracuje zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi inwestorami.

Firma ma w swoim portfolio łącznie 100 otwartych oraz realizowanych projektów nowoczesnych obiektów handlowych o łącznej powierzchni około 900 tys. mkw., a obecnie jest w trakcie procesu komercjalizacji i rekomercjalizacji ponad 60 centrów i parków handlowych na terenie całego kraju.

Facebook
LinkedIn
NAJNOWSZE INFORMACJE
REKLAMA
PARTNERZY PORTALU
SCF DATABASE

Projekty

jaslo-mallson
park handlowy
7 000 m2
Park Handlowy Go! Jasło będzie zlokalizowany przy drodze krajowej DK 73 Krosno-Gorlice w Jaśle i będzie największym parkiem handlowym w…
Baza danych

Firmy

Mallson Polska jest firmą konsultingową oferującą profesjonalne usługi na poszczególnych etapach powstawania projektów nieruchomości komercyjnych. Działalność firmy obejmuje kompleksowe doradztwo…
Baza danych
Scroll to Top