Kino samochodowe w Centrach Handlowych M1

Już drugi raz METRO PROPERTIES we współpracy z Radiem Zet organizuje letnie pokazy kinowe na terenie parkingów Centrów Handlowych M1.

Lipiec i sierpień to miesiące kojarzące się z wakacjami, piknikami, spacerami do późna, gorącymi wieczorami. To dlatego po raz kolejny wraz z Radiem Zet ruszamy w filmową trasę po Polsce!

Napierw hity, potem senas

Wspólnie wychodząc naprzeciw potrzebom lokalnych społeczności skupionych wokół Centrów Handlowych M1, zarządca zorganizował kino samochodowe, gdzie w bezpiecznych warunkach, przestrzegając wszelkich zasad reżimu sanitarnego, z pokładu własnego auta można będzie oglądać filmowe hity.

W każdą wakacyjną sobotę mobilne studio Radia Zet pojawia się w M1, skąd popularna „Zetka” będzie nadawała swoją Listę Przebojów, zapewniając klientom ciekawą formę rozrywki.

Kiedy po zachodzie słońca już wszystkie przeboje zostaną zagrane a emocje opadną, na wielkim ekranie, za darmo wyświetlane będą wielkie hity filmowe! 

Centra Handlowe M1 zarządzane przez Metro Properties

Centra M1 w Polsce to dziewięć obiektów zlokalizowanych w większości w Polsce centralnej i południowej. Ich łączna powierzchnia najmu (GLA) wynosi 450 000 mkw. obiektach z charakterystycznym czerwono – żółtym logo znajduje się 650 sklepów niemal wszystkich branż: od marketów spożywczych, budowlanych, po sklepy z modą, obuwiem i biżuterią, po salony z artykułami dla domu czy popularne punkty usługowe, kafejki i cukiernie.

 

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codzienny newsletter dla profesjonalistów rynku centrów handlowych