scf-news-retailnet-pl-logo-white.svg

Lidl operatorem spożywczym regionalnego Power Center Acteeum w Koszalinie

koszalin-power-center

Nowy projekt Acteeum – Koszalin Power Center – realizowany we współpracy z Leroy Merlin i Agata Meble zyskał właśnie operatora spożywczego. W ramach tego największego i nowoczesnego kompleksu handlowego w regionie Koszalina swój wielkoformatowy supermarket o powierzchni 2 tys. mkw. otworzy Lidl, dołączając do grona znanych i cenionych najemców. Budowa koszalińskiego Power Center rozpocznie się jeszcze tego roku zaś otwarcie zaplanowano na drugą połowę 2022.

Regionalny zasięg, doskonała lokalizacja i optymalny mix najemców to główne cechy koszalińskiego Power Center realizowanego przez Acteeum we współpracy z Leroy Merlin, SGI oraz Agata Meble, które sprawiają, że projekt ten jest niezwykle pozytywnie postrzegany zarówno przez uznanych najemców, społeczność lokalną jak i rynek inwestycyjny w Polsce. Wszystko to sprawia, że prace zmierzające do rozpoczęcia budowy są już na ukończeniu, zaś oferta zakupowa Power Center już teraz jest w dużej mierze skompletowana i pełna niezwykle atrakcyjnych marek.

– Jesteśmy, podobnie jak nasi najemcy, pełni entuzjazmu widząc niezwykle dynamiczny rozwój koszalińskiego projektu. Bardzo cieszymy się z podpisania umowy najmu z Lidlem, który na prawie 2 000 m2 powierzchni otworzy w naszym Power Centre swój nowoczesny supermarket. Jednocześnie, tak znane marki jak LPP czy Rossmann także dołączają do naszego projektu, co obok obecności Leroy Merlin i Agata Meble potwierdzają jego ogromny potencjał komercyjny, zarówno na skalę miasta jak i całego regionu – mówi Tomasz Szewczyk, Managing Partner w Acteeum Central Europe.

Koszalin Power Center to obiekt w formule regionalnego parku handlowego

Koszalin Power Center to obiekt w formule regionalnego parku handlowego, który obejmie swym zasięgiem miasto Koszalin oraz otaczający region. Formułą architektoniczną, doborem znanych i lubianych marek oraz doskonałemu skomunikowaniu projekt realizowany we współpracy z Leroy Merlin, Agata Meble oraz firmą SGI już teraz na trwale wpisuje się w krajobraz handlowy Koszalina i okolicy.

Na łącznej powierzchni 38 tys. mkw. GLA Projekt zaoferuje szeroką gamę sklepów i lokali usługowych różnorodnych marek. Znajdzie się tam największy w regionie hipermarket budowlany Leroy Merlin o powierzchni ok. 12 tys. mkw., supermarket Lidl o powierzchni ok. 2 tys. m2, pełnowymiarowy i jedyny w regionie salon meblowy sieci Agata Meble o powierzchni ok. 10 tys. mkw. oraz 30 lokali handlowych w ramach Retail Parku, w tym przestronną drogerię Rossmann o pow. 380 mkw.

Koszalin Power Center obejmie także ofertę gastronomiczną, włącznie z restauracją typu drive-thru. Dodatkowo, dla wygody klientów obiekt zaoferuje przestronny, łatwo dostępny parking na ok. 1100 pojazdów oraz infrastrukturę zapewniającą płynne skomunikowanie zarówno w ramach Koszalina jak i regionu. Centrum powstanie bezpośrednio przy węźle drogowym drogi ekspresowej S6, łączącej Szczecin z Trójmiastem oraz ulicy Władysława IV – głównej drogi wylotowej nad morze. Obydwie drogi nie tylko stanowią główne krajowe trasy przelotowe, ale również wpisują się w infrastrukturę miejską jako popularne wśród mieszkańców arterie komunikacyjne.

Otwarcie koszalińskiego projektu zaplanowano na drugą połowę 2022 roku.

O Acteeum Group

Acteeum Group jest prywatną międzynarodową firmą działającą na rynku nieruchomości komercyjnych oraz mieszkaniowych w Polsce, podejmującą się przeprowadzenia całego procesu deweloperskiego, od rozpoznania odpowiedniego terenu pod zabudowę, poprzez etap projektowania, budowy, komercjalizacji, aż po zarządzanie i sprzedaż obiektów. Podejście Acteeum do projektów bazuje na wieloletnim doświadczeniu i znajomości polskiego rynku oraz procesu deweloperskiego. Spółka jest partnerem biznesowym dużych firm instytucjonalnych, m.in. CBRE Global Investors, Immofinanz, NepiRockcastle, BPI, Equilis jak również współpracuje z inwestorami prywatnymi. Acteeum skupia się na budowie dużych kompleksów handlowych oraz obiektów z przeznaczeniem na cele mieszkaniowe. Acteeum posiada własne portfolio gruntów oraz negocjuje zakup kolejnych terenów pod budowę centrów handlowych, retail parków oraz na cele mieszkaniowe.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
PULS RYNKU
SCF DATABASE

Projekty

koszalin-power-center-03 (1)
park handlowy
38 000 m2
Koszalin Power Center zaoferuje 30 lokali handlowych w ramach Retail Parku oraz supermarket, market budowlany, salon meblowy i ofertę gastronomiczną,…
Baza danych

Najemcy

lidl-logo
artykuły spożywcze
Lokalizacji: 760
Lidl to sieć sklepów spożywczych. Początki działalności marki Lidl sięgają lat 30-tych, kiedy to w Szwabii zostało założone przedsiębiorstwo Lebensmittel-Sortimentsgroßhandlung.…
Baza danych

Firmy

Acteeum Group jest prywatną międzynarodową firmą działającą na rynku nieruchomości komercyjnych oraz mieszkaniowych w Polsce. Działalność firmy obejmuje przeprowadzania całego…
Baza danych
logo blue SCF News - Retailnet.pl-clear
Codzienny newsletter

Codzienny newsletter kierowany jest do profesjonalistów rynku centrów handlowych: najemców, deweloperów i inwestorów oraz dostawców nowoczesnych usług i technologii dla rynku retail

* indicates required