Newsletter SCF News
Dołącz do 6000 odbiorców!

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

PARTNERZY PORTALU

Metro Properties
Metro Properties

Leroy Merlin otwiera kolejny GIGAmarket. Tym razem w Bydgoszczy

W Bydgoszczy, przy rondzie Toruńskim, powstał drugi w mieście i 70. w sieci sklep Leroy Merlin. Wyjątkowe strefy inspiracyjne, profesjonalna obsługa i fachowe doradztwo przeszkolonego zespołu, parking liczący w sumie blisko 800 miejsc oraz dogodna lokalizacja – to wszystko od 14 lipca czeka na klientów nowego sklepu GIGAmarket Leroy Merlin Bydgoszcz Toruńska.

Nowy obiekt Leroy Merlin mieści się przy ul. Toruńskiej 101, przy zjeździe z drogi krajowej nr 5. GIGAmarket o powierzchni blisko 11 tys. mkw. powierzchni, w swojej ofercie posiada aż 42 tys. dostępnych od ręki artykułów do dekoracji i budowy domu i ogrodu. Oprócz różnorodnej oferty produktowej, dostępny jest również szeroki wachlarz usług, umożliwiający kompleksową realizację projektów, w tym strefa projektowania, a w niej doświadczeni projektanci. Klienci mogą skorzystać między innymi z projektowania łazienek i kuchni, montażu produktów zakupionych w sklepie, docinania elementów na wymiar, okleinowania, szycia oraz transportu, a także wielu innych usług ułatwiających realizację projektów dla domu lub ogrodu. Dla klientów dostępny jest parking podziemny i zewnętrzny, ze specjalnie wyznaczonymi miejscami dla osób niepełnosprawnych. Dla miłośników jednośladów zamontowane zostały specjalne stojaki na rowery.

Nowy Leroy Merlin: 11 tys. mkw. powierzchni i 42 tys. produktów

– To największa oferta dostępna od ręki w mieście! Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy przed zakupem pragną dotknąć produktu, obejrzeć go dokładnie, wypróbować, a także poradzić się i skorzystać z fachowej pomocy. Otwarcie drugiego sklepu w Bydgoszczy, szczególnie w formacie GIGAmarketu, to bycie jeszcze bliżej klientów i ich potrzeb. Profesjonalnie wyszkoleni doradcy oraz trafnie dobrany asortyment ułatwią naszym klientom stworzenie domu i ogrodu marzeń! Co więcej, chcemy również aktywnie działać na rzecz lokalnej społeczności, poprzez inicjatywy edukacyjne czy społeczne – mówi Czesław Pranczk, Dyrektor Sklepu.

Sklep aktywnie włącza się w życie lokalnej społeczności. Planowana jest organizacja w sklepie warsztatów edukacyjnych dla najmłodszych – Dzieciaki Sadzeniaki, które bawiąc, uwrażliwiają na zagadnienia związane z ekologią. Kibicujemy i wspieramy również Żużlowy Klub Sportowy Polonia Bydgoszcz, ponieważ wiemy czym jest pasja do sportu. Planujemy także realizację lokalnych grantów Fundacji Leroy Merlin na rzecz lokalnej społeczności, poprawiając warunki jej funkcjonowania.

W związku z bieżącą sytuacją we wszystkich sklepach Leroy Merlin w Polsce wprowadzone zostały procedury i rozwiązania mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom i klientom. – Dostosowujemy maksymalną liczbę klientów na powierzchni sprzedaży do obecnych wymogów sanitarnych. Zapewniamy płyny dezynfekcyjne a nasi pracownicy korzystają z maseczek ochronnych – informują przedstawiciele sieci.

70 sklepów Leroy Merlin w Polsce

Leroy Merlin to francuska sieć oferująca materiały budowalne oraz artykuły wyposażenia wnętrz. Średnia powierzchnia handlowa sklepów sieci wynosi od 6 do 18 tys. mkw. Aktualnie sieć Leroy Merlin w Polsce tworzy 69 sklepów zlokalizowanych na terenie całego kraju.

SCF MAGAZINE

Czasopismo rynku retail

Zobacz

Codzienny newsletter

Rejestracja

Targi centrów handlowych

Weź udział