SHOPP.CITY nie zwalnia tempa. Kierunek: Długołęka

Choć sektor handlowy wciąż odczuwa skutki pandemii, są powody do optymizmu – na horyzoncie pojawiają się nowe inwestycje. Jedną z nich jest kolejny projekt SHOPP.CITY, tym razem realizowany w podwrocławskiej Długołęce. Lokalizacja jest doskonale znana mieszkańcom, nowy retail park powstanie przy ul. Wrocławskiej, obok istniejącego obiektu sieci Selgros oraz restauracji McDonald’s

SHOPP.CITY jest wystawcą Shopping Center Forum CEE 2021.

R E K L A M A

Deweloper postawił na sprawdzoną formułę power center. Jednopoziomowy budynek, sąsiedztwo znanych najemców, duży, wygodny parking na świeżym powietrzu – to rozwiązania, które sprawdza się w każdych okolicznościach.

shop-city-dlugoleka

Nowa inwestycja SHOPP.CITY

Ten nowoczesny format cieszy się również dużym zainteresowaniem ze strony najemców. Jak deklaruje Nuvalu, firma odpowiedzialna za komercjalizację powierzchni, chęć wynajmu powierzchni w nowym retail parku potwierdziły już najbardziej popularne marki. Podobnie zresztą, jak w przypadku innych podobnych inwestycji SHOPP.CITY w Polsce – to dowód, że najemcy postrzegają formułę power center jako bardzo przyszłościową i dostosowaną do aktualnych oczekiwań klientów.

PARTNERZY PORTALU

Fact White Cat

W przeciwieństwie do zakupów online retail parki umożliwiają szybki zakup potrzebnych towarów bez konieczności oczekiwania na dostawę; z drugiej strony ich koncepcja umożliwia klientom szybkie zrobienie zakupów bez konieczności przebywania w przestrzeniach wspólnych, takich jak windy, klatki schodowe czy pasaże wewnątrz budynku. Dzięki temu format ten tak dobrze obronił się przed skutkami pandemii.

shop-city

Łączna powierzchnia handlowa pierwszego etapu projektu przekroczy 6 tys. mkw., a przy obiekcie powstaną 192 miejsca parkingowe dla klientów. Park handlowy obsłuży ok. 60 tys. mieszkańców rejonu Długołęki i dzięki przemyślanej strategii komercjalizacji zaspokoi zdecydowaną większość potrzeb zakupowych lokalnej społeczności. W okolicy powstaje obecnie wiele nowych projektów mieszkaniowych – to dobry prognostyk dla nowej inwestycji.

Planowana data przekazania pierwszej fazy nowego projektu SHOPP.CITY do eksploatacji to początek 2023 r.

Newsletter SCF News | Retailnet.pl

Codzienny newsletter dla profesjonalistów rynku centrów handlowych