Nowy najemca modowy w Bonarce

bonarka

W lipcu br. w krakowskiej Bonarce najnowszy salon z modą męską otworzyła polska marka Kubenz. Salon o pow.121 m kw. mieści się na poziomie 0 i idealnie wpasowuje się w otoczenie
renomowanych marek modowych obecnych w centrum.

– Nieustannie dążymy do tego, aby klienci Bonarki mieli jak największy wybór i dostęp do czołowych marek. Uzupełnienie oferty modowej o salon reprezentujący renomowane polskie krawiectwo jest tego wyrazem – mówi Justyna Bartosz, Retail Asset Manager NEPI Rockcastle.

W nowym salonie klienci kupią garnitury, marynarki, spodnie, kurtki, płaszcze, koszule i akcesoria. Kolekcje marki Kubenz to wyraz klasyki i stylu dedykowany nowoczesnemu, dynamicznemu mężczyźnie – bez względu na jego wiek i pozycję zawodową. Kolekcje tworzone są zarówno z myślą o tych, którzy preferują klasyczne stylizacje, jak również dla mężczyzn poszukujących casualowych, nieformalnych rozwiązań.

Kubenz to polska marka z długoletnią tradycją krawiecką. Jej historia zaczęła się w 1992 roku, kiedy w Ełku powstał pierwszy w regionie zakład odzieżowy. Już od blisko trzech dekad w innowacyjnym zakładzie produkcyjnym powstają ubrania dla mężczyzn ceniących elegancję i najwyższą jakość.

Salon marki Kubenz uzupełnia bardzo szeroką ofertę modową Bonarki. Sektor ten reprezentuje w tym krakowskim centrum, wliczając także marki obuwnicze, około 70 najemców.

Bonarka I NEPI Rockcastle

Bonarka to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na ponad 92 tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji, w tym Auchan, Media Expert, TK Maxx oraz kino Cinema City – jeden z największych multipleksów kinowych w Polsce. Do dyspozycji klientów jest bezpłatny parking, mogący pomieścić 3200 samochodów. Ponadto na terenie Bonarki znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot”. Właścicielem centrum jest NEPI Rockcastle. Obiektem zarządza firma APSYS.

Facebook
LinkedIn
PARTNERZY PORTALU
NAJNOWSZE INFORMACJE
SCF DATABASE

Projekty

bonarka-centrum-handlowe-krakow-nepi-rockcastle
galeria handlowa
92,000 m2
Bonarka to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze.
Baza danych

Najemcy

kubenz-logo
dodatki modowe, obuwie męskie, odzież męska
Lokalizacji: 67
Kubenz to sieć sklepów z modą męską.  Marka powstała w 1992 roku, kiedy w samym sercu Mazur uruchomiono pierwszy w…
Baza danych

Firmy

developer/inwestor
Od 24 lat, Apsys projektuje i zarządza przestrzeniami handlowymi we Francji i w Polsce. Apsys rozwija innowacyjne, „szyte na miarę”…
Baza danych
Scroll to Top