Strona główna Newsletter SCF 2023 Spring

Genesis Property z pozwoleniem na budowę parku handlowego w Ozorkowie

Spółka Genesis Property Sp. z o.o. uzyskała pozwolenie na budowę nowego parku handlowego, który powstanie w Ozorkowie w woj. łódzkim.

Inwestor planuje budowę obiektu o powierzchni 4,1 tys. mkw. przy ul. Południowej w Ozorkowie. Będzie to pierwszy tak duży projekt handlowy w mieście.

– Będzie to pierwszy i jedyny tak duży obiekt handlowy w Ozorkowie, mieście liczącym ponad 20 tysięcy mieszkańców. Wykorzystując atuty lokalizacji przygotowaliśmy ofertę parku handlowego idealnie dopasowanego do potrzeb jego przyszłych klientów – mówi Juliusz Wawrzyniak, Prezes Zarządu Genesis Property.

Rekalma Apsys
r e k l a m a

Nowa inwestycja Genesis Property w Ozorkowie

Na terenie kompleksu znajdzie się ponad 100 miejsc parkingowych. Aktualnie trwa komercjalizacja obiektu. Umowy najmu zawarto już z takimi sieciami, jak Stokrotka, Rossmann, Pepco oraz Tedi.

– Nasze centrum handlowe jest już w większości skomercjalizowane. Prowadzimy jeszcze rozmowy na temat ostatnich wolnych lokali. Za chwilę rozpoczynamy budowę, aby w przyszłym roku otworzyć centrum dla klientów – podkreśla Prezes Zarządu Genesis Property.

Działalność Genesis Property

Genesis Property Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu specjalizuje się w kompleksowej obsłudze inwestycji obiektów komercyjnych. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w realizacji centrów handlowych typu convenience, obiektów handlowych z branży spożywczo-usługowej, restauracji typu fast food oraz stacji paliw.